Offer details
Related Products
Description
Pro Thunderbolt 4 Dock WD25TB4 180W
Specifications
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Technologie propojení | Kabel |
| Počet portů USB 2.0 | 0 |
| Rozhraní | Thunderbolt 4 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 0 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 4 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 2 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 2 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ne |
| Výstupy pro sluchátka | 0 |
| USB Power Delivery | Ano |
| Verze USB Power Delivery až do | 130 W |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Počet portů Thunderbolt 4 | 2 |
| Počítačová síť | |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 2500 Mbit/s |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Wake-on-LAN ready | Ano |
| Výkon | |
| Barva | Černá |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Počet podporovaných displejů | 4 |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Maximální digitální rozlišení | 6144 x 3456 px |
| LED indikátory | Ano |
| Rychlost přenosu dat | 1,25 Gbit/s |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Úložná média | |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Příkon | |
| Typ zdroje | DC |
| Napájecí zdroj | 180 W |
| Software | |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Podporované operační systémy Linux | Linpus Linux 9.6, Ubuntu 24.04 LTS |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 90 mm |
| Hloubka | 35,3 mm |
| Výška | 205 mm |
| Hmotnost | 567 g |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| LED indikátory | Ano |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Údaje o balení | |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Obsah balení | |
| Stručný návod | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| AC adaptér | Ano |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Uhlíková stopa | |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 93 |
| Verze PAIA | GaBi version 1, 2025 |
| Uhlíkové emise, spotřeba energie (kg CO2e) | 60,45 |
| Uhlíkové emise, výroba (kg CO2e) | 29,481 |
| Uhlíkové emise, logistika (kg CO2e) | 2,046 |
| Uhlíkové emise na konci životnosti (kg CO2e) | 1,116 |
| Technické údaje | |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 93 |