Offer details
Related Products
Description
Dual Monitor Stand
Specifications
| Uchycení | |
|---|---|
| Minimální velikost obrazovky | 48,3 cm (19") |
| Maximální nosnost | 6 kg |
| Maximální velikost obrazovky | 68,6 cm (27") |
| Počet podporovaných displejů | 2 |
| Způsob uchycení | Stůl |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 100 x 100 mm |
| Ergonomie | |
| Nastavení výšky | Ano |
| Nastavitelná výška polic | Ano |
| Otočný úhel | -90 - 90° |
| Rozsah otáčení | -10 - 15° |
| Úhel náklonu | -5 - 24° |
| Vzhled | |
| Barva | Hliník, Černá |
| Nastavitelná výška polic | Ano |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 577 mm |
| Hloubka | 249 mm |
| Hmotnost | 8,38 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Údaje o balení | |
| Typ balení | Krabice |
| Další charakteristiky | |
| Výtah | 130 cm |
| Hloubka (max.) | 24,9 cm |
| Nastavitelné | Ano |
| Způsob uchycení | Stůl |
| Logistická data | |
| Kód harmonizovaného systému | 85299097 |