HPE 10Gb SFP+ Short Wave 1-pack Pull Tab Optical Transceiver síťový transceiver modul Optické vlákno 10000 Mbit/s SFP+
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: Q2P65A
- EAN: 0190017186788
HPE 10Gb SFP+ Short Wave 1-pack Pull Tab Optical Transceiver, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, Metalická, 280 mm
Offer details
Related Products
Description
HPE 10Gb SFP+ Short Wave 1-pack Pull Tab Optical Transceiver. Typ SFP vysílače: Optické vlákno, Maximální přenosová rychlost: 10000 Mbit/s, Rozhraní: SFP+. Barva: Metalická. Šířka: 280 mm, Hloubka: 330 mm, Výška: 30 mm. Hmotnost (imperiální): 0,0322 kg (0.0710 lbs)
Specifications
| Výkon | |
|---|---|
| Typ SFP vysílače | Optické vlákno |
| Rozhraní | SFP+ |
| Maximální přenosová rychlost | 10000 Mbit/s |
| Konektor pro optická vlákna | LC |
| Podpora SMF | Ano |
| Podpora MMF | Ano |
| Barva | Metalická |
| Vlastnosti | |
| Barva | Metalická |
| Počítačová síť | |
| Typ SFP vysílače | Optické vlákno |
| Rozhraní | SFP+ |
| Maximální přenosová rychlost | 10000 Mbit/s |
| Konektor pro optická vlákna | LC |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 280 mm |
| Hloubka | 330 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hmotnost | 32 g |
| Další charakteristiky | |
| Hmotnost (imperiální) | 0,0322 kg (0.0710 lbs) |