HPE Aruba Networking CX 8325-48Y8C 48p 25G SFP/+/28 8p 100G QSFP+/28 BF 6 Fans 2 PSU Bundle Řízený L3 1U Černá
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: JL625A
- EAN: 0190017328126 0190017328140 01 ...7328140 0190017328119 0190017328034 0190017328041 0190017328232 0190017328171 0190017328164 0190017328218 0190017328225 0190017328188 0190017328003more
HPE Aruba Networking CX 8325-48Y8C 48p 25G SFP/+/28 8p 100G QSFP+/28 BF 6 Fans 2 PSU Bundle, Řízený, L3, Instalace do racku, 1U
Offer details
Related Products
Description
HPE Aruba Networking CX 8325-48Y8C 48p 25G SFP/+/28 8p 100G QSFP+/28 BF 6 Fans 2 PSU Bundle. Typ přepínače: Řízený, Přepínač vrstev: L3. Tabulka MAC adres: 98304 pol., Kapacita přepínání: 6400 Gbit/s. Síťové standardy: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE.... Instalace do racku, Formát: 1U
Specifications
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Typ přepínače | Řízený |
| Přepínač vrstev | L3 |
| QoS | Ano |
| Podpora pro multicast | Ano |
| Možnosti připojení | |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 0 |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Ne |
| Počet instalovaných modulů SFP | 0 |
| Počet instalovaných modulů SFP+ | 0 |
| Počet portů QSFP28 | 8 |
| Počet portů SFP28 | 48 |
| Počítačová síť | |
| Síťové standardy | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ba, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Podpora VLAN | Ano |
| Protokol větvícího se stromu (STP) | Ano |
| Zrcadlení portů | Ano |
| Podpora 10G | Ano |
| MLD záznamy | 4094 |
| Záznamy vícesměrového vysílání IPv6 | 4094 |
| Záznamy vícesměrového vysílání IPv4 | 4094 |
| Přenos dat | |
| Tabulka MAC adres | 98304 pol. |
| Podporované přenosové rychlosti | 1/10/25/40/100 Gbps |
| Kapacita přepínání | 6400 Gbit/s |
| Propustnost | 2000 Mpps |
| Maximální přenosová rychlost | 100 Gbit/s |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 32 MB |
| Bezpečnost | |
| Access Control List (ACL) | Ano |
| DHCP vlastnosti | DHCP server |
| Funkce vícesměrového vysílání | |
| Podpora pro multicast | Ano |
| MLD záznamy | 4094 |
| Záznamy vícesměrového vysílání IPv6 | 4094 |
| Záznamy vícesměrového vysílání IPv4 | 4094 |
| Vzhled | |
| Instalace do racku | Ano |
| Stohovatelné | Ano |
| Barva | Černá |
| Formát | 1U |
| Počet ventilátorů | 6 ventilátor/ventilátory |
| Výkon | |
| Takt procesoru | 2200 MHz |
| Vnitřní paměť | 16000 MB |
| Paměť flash | 8000 MB |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Stohovatelné | Ano |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 32 MB |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj v ceně | Ano |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Spotřeba elektrické energie | 550 W |
| Maximální spotřeba energie | 586 W |
| Podpora redundantního napájení (RPS) | Ano |
| Počet napájecích článků | 2 |
| Poznámka je spotřebě energie | Maximum: 586 W, 2000 BTU/hr Idle: 209 W, 714 BTU/hr |
| Napájecí zdroj | AC |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ne |
| Další charakteristiky | |
| Správa výkonu | Industry-standard CLI with hierarchical structure, SNMP v2c/v3, sFlow (RFC 3176), remote monitoring (RMON) |
| Paměť a procesor | CPU: 2.2 GHz Memory: Drive and Flash 16 GB RAM, 64 GB SSD, 8 GB Flash Packet Buffer: 32 MB |
| Ventilátor | Field‑replaceable, hot‑swappable, and up to 6 fans |
| Hmotnost (imperiální) | 10 kg (22.1 lbs) |
| Vstupně-výstupní porty | (48) 25G SFP28 ports and (8) 100G QSFP28 ports |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 95% |
| Tepelné vyzařování | 2000 BTU/h |
| Funkce virtuální sítě LAN | |
| Podpora VLAN | Ano |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 43,2 mm |
| Hloubka | 438,4 mm |
| Výška | 535,9 mm |
| Hmotnost | 10 kg |
| Logistická data | |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |