HPE 100Gb QSFP28 MPO SR4 100m Transceiver síťový transceiver modul Optické vlákno 100000 Mbit/s 850 nm
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: 845966-B21
- EAN: 0190017063904
HPE 100Gb QSFP28 MPO SR4 100m Transceiver, Optické vlákno, 100000 Mbit/s, QSFP28, MPO, SR4, 100 m
Offer details
Related Products
Description
HPE 100Gb QSFP28 MPO SR4 100m Transceiver. Typ SFP vysílače: Optické vlákno, Maximální přenosová rychlost: 100000 Mbit/s, Rozhraní: QSFP28. Spotřeba elektrické energie: 3,5 W. Šířka: 72,7 mm, Hloubka: 8,5 mm, Výška: 18,4 mm. Hmotnost (imperiální): 0,0363 kg (0.0800 lbs)
Specifications
| Výkon | |
|---|---|
| Typ SFP vysílače | Optické vlákno |
| Rozhraní | QSFP28 |
| Maximální přenosová rychlost | 100000 Mbit/s |
| Konektor pro optická vlákna | MPO |
| Maximální přenosová vzdálenost | 100 m |
| Vlnová délka | 850 nm |
| Podpora MMF | Ano |
| Standard SFP transceiveru | SR4 |
| Kód harmonizovaného systému | 85369010 |
| Příkon | |
| Spotřeba elektrické energie | 3,5 W |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 70 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 85 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 0 - 85% |
| Počítačová síť | |
| Typ SFP vysílače | Optické vlákno |
| Rozhraní | QSFP28 |
| Maximální přenosová rychlost | 100000 Mbit/s |
| Konektor pro optická vlákna | MPO |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 72,7 mm |
| Hloubka | 8,5 mm |
| Výška | 18,4 mm |
| Hmotnost | 36,3 g |
| Další charakteristiky | |
| Hmotnost (imperiální) | 0,0363 kg (0.0800 lbs) |
| Logistická data | |
| Kód harmonizovaného systému | 85369010 |