HPE Aruba Networking CX 8325-48Y8C 48-port 25G SFP/SFP+/SFP28 and 8-port 100G QSFP+/QSFP28 Switch Řízený L3 1U
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: JL635A
- EAN:
HPE Aruba Networking CX 8325-48Y8C 48-port 25G SFP/SFP+/SFP28 and 8-port 100G QSFP+/QSFP28 Switch, Řízený, L3, Instalace do racku, 1U
Offer details
Related Products
Description
HPE Aruba Networking CX 8325-48Y8C 48-port 25G SFP/SFP+/SFP28 and 8-port 100G QSFP+/QSFP28 Switch. Typ přepínače: Řízený, Přepínač vrstev: L3. Konzolový port: RJ-45/micro-USB. Tabulka MAC adres: 98304 pol., Kapacita přepínání: 6400 Gbit/s. Síťové standardy: IEEE 802.1AX, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1t, IEEE.... Instalace do racku, Formát: 1U
Specifications
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Typ přepínače | Řízený |
| Přepínač vrstev | L3 |
| QoS | Ano |
| Podpora pro multicast | Ano |
| Možnosti připojení | |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 0 |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Ne |
| Počet instalovaných modulů SFP | 0 |
| Počet instalovaných modulů SFP+ | 0 |
| Konzolový port | RJ-45/micro-USB |
| Konektor pro optická vlákna | QSFP+, QSFP28, SFP, SFP+, SFP28 |
| Počet portů QSFP28 | 8 |
| Počet portů SFP28 | 48 |
| Počítačová síť | |
| Síťové standardy | IEEE 802.1AX, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1t, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ba, IEEE 802.3by, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Podpora VLAN | Ano |
| Protokol větvícího se stromu (STP) | Ano |
| Zrcadlení portů | Ano |
| Agregace spojení | Ano |
| Podpora kontroly toku | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 1000,10000,25000,40000,100000 Mbit/s |
| Podpora 10G | Ano |
| IGMP pozorování | Ano |
| Přenos dat | |
| Tabulka MAC adres | 98304 pol. |
| Kapacita přepínání | 6400 Gbit/s |
| Propustnost | 2000 Mpps |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 32 MB |
| Bezpečnost | |
| SSH/SSL podpora | Ano |
| IGMP pozorování | Ano |
| Access Control List (ACL) | Ano |
| Typ autentizace | RADIUS, TACACS+ |
| DHCP vlastnosti | DHCP server |
| Funkce vícesměrového vysílání | |
| Podpora pro multicast | Ano |
| Protokoly | |
| Protokol trasy | BGP, BGP4, OSPF, OSPFv2, OSPFv3, RIPng |
| Funkce IPv4 a IPv6 | IPv4/IPv6 access-control list (ACL) |
| Vzhled | |
| Instalace do racku | Ano |
| Stohovatelné | Ano |
| Formát | 1U |
| Výkon | |
| Takt procesoru | 2200 MHz |
| Typ paměti | SDRAM / Flash |
| Vnitřní paměť | 16000 MB |
| Paměť flash | 8000 MB |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Stohovatelné | Ano |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 32 MB |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj v ceně | Ne |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Maximální spotřeba energie | 586 W |
| Poznámka je spotřebě energie | Maximum: 586 W, 2000 BTU/hr Idle: 209 W, 714 BTU/hr |
| Napájecí zdroj | AC |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ne |
| Další charakteristiky | |
| Správa výkonu | Industry-standard CLI with hierarchical structure SNMP v2c and v3 sFlow (RFC 3176) Remote monitoring (RMON) Precision Time Protocol (PTP) Class C (G.8275.1 and G.8275.2) REST APIs RJ‑45 serial console RJ‑45 Ethernet port Micro-USB console |
| Paměť a procesor | CPU: 2.2 GHz Memory: Drive and Flash 16 GB RAM, 64 GB SSD, 8 GB Flash Packet Buffer: 32 MB |
| Ventilátor | Field‑replaceable, hot‑swappable, and up to 6 fans |
| Hmotnost (imperiální) | 7,57 kg (16.7 lbs) |
| Vstupně-výstupní porty | (48) 25G SFP28 ports and (8) 100G QSFP28 ports |
| Rozměry (š x h x v) | 41,9 x 436,9 x 559,8 mm (1.65 x 17.2 x 22") |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 1000,10000,25000,40000,100000 Mbit/s |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 95% |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 3048 m |
| Neprovozní nadmořská výška | 0 - 4600 m |
| Tepelné vyzařování | 2000 BTU/h |
| Funkce virtuální sítě LAN | |
| Podpora VLAN | Ano |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 41,9 mm |
| Hloubka | 436,9 mm |
| Výška | 559,8 mm |
| Hmotnost | 7,6 kg |
| Funkce PIv4 a IPv6 | |
| Funkce IPv4 a IPv6 | IPv4/IPv6 access-control list (ACL) |
| Optické vlákno | |
| Konektor pro optická vlákna | QSFP+, QSFP28, SFP, SFP+, SFP28 |