HPE 146GB, SAS vnitřní pevný disk 10000 ot/min 2.5"
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: 507125-B21
- EAN: 0884420431923 5051964480808 08 ...4480808 0845282057980 5704327670254 5054629213087 0102646094938 5054484296997 5711045874048 0102646320716 5054565213080 5052178449827more
HP 146GB 6G SAS 10K rpm 2.5-inch Dual Port Enterprise Hard Disk Drive
Offer details
Related Products
Specifications
| Pevný disk | |
|---|---|
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Velikost pevného disku | 2.5" |
| Kapacita pevného disku | 146 GB |
| Rychlost otáček pevného disku | 10000 ot/min |
| Vyměnitelný za provozu | Ano |
| Přenosová rychlost rozhraní pevného disku | 6 Gbit/s |
| Vlastnosti | |
| Model | HDD |
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Velikost pevného disku | 2.5" |
| Kapacita pevného disku | 146 GB |
| Rychlost otáček pevného disku | 10000 ot/min |
| Rozhraní | SAS |
| Vyměnitelný za provozu | Ano |
| Přenosová rychlost rozhraní pevného disku | 6 Gbit/s |
| Příkon | |
| Provozní napětí | 5 V |
| Další charakteristiky | |
| Rozhraní | SAS |
| Napájení z USB | Ne |
| Interní | Ano |
| Rychlost přenosu dat | 6 Gbit/s |