HPE 16GB (1x16GB) Single Rank x8 DDR5-4800 CAS-40-39-39 EC8 Registered Smart Memory Kit paměťový modul 4800 MT/s 288-pin DIMM ECC
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: P43322-B21
- EAN: 4549821425921 0190017527642 57 ...7527642 5715063205396more
HPE 16GB (1x16GB) Single Rank x8 DDR5-4800 CAS-40-39-39 EC8 Registered Smart Memory Kit, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR5, 4800 MHz, 288-pin DIMM
Offer details
Related Products
Description
HPE 16GB (1x16GB) Single Rank x8 DDR5-4800 CAS-40-39-39 EC8 Registered Smart Memory Kit. Komponent pro: Server, Vnitřní paměť: 16 GB, Rozložení paměti (moduly x velikost): 1 x 16 GB, Typ vnitřní paměti: DDR5, Frekvence paměti: 4800 MHz, Formát paměti: 288-pin DIMM, CAS latence: 40, ECC
Specifications
| Vzhled | |
|---|---|
| Kompatibilní produkty | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Paměť | |
| Typ vyrovnávací paměti | Registered (buffered) |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR5 |
| Frekvence paměti | 4800 MHz |
| Komponent pro | Server |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 1 x 16 GB |
| Formát paměti | 288-pin DIMM |
| CAS latence | 40 |
| Napětí paměti | 1.1 V |
| ECC | Ano |
| Rank paměti | 1 |
| Vlastnosti | |
| Typ vyrovnávací paměti | Registered (buffered) |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR5 |
| Frekvence paměti | 4800 MHz |
| Komponent pro | Server |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 1 x 16 GB |
| Formát paměti | 288-pin DIMM |
| CAS latence | 40 |
| Napětí paměti | 1.1 V |
| ECC | Ano |
| Kompatibilní produkty | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Rank paměti | 1 |
| Přenosová rychlost dat paměti | 4800 MT/s |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 88,9 mm |
| Hloubka | 190,5 mm |
| Výška | 19,1 mm |
| Hmotnost | 40 g |
| Hmotnost (imperiální) | 0,0440 kg (0.0970 lbs) |
| Další charakteristiky | |
| Výška | 1,91 cm (0.75") |
| Hmotnost (imperiální) | 0,0440 kg (0.0970 lbs) |