HPE 32GB (1x32GB) Dual Rank x8 DDR5-4800 CAS-40-39-39 Unbuffered Standard Memory Kit paměťový modul 4800 MT/s 288-pin DIMM
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: P64339-B21
- EAN: 0190017673875 4549821546206
HPE 32GB (1x32GB) Dual Rank x8 DDR5-4800 CAS-40-39-39 Unbuffered Standard Memory Kit, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR5, 2400 MHz, 288-pin DIMM
Offer details
Related Products
Description
HPE 32GB (1x32GB) Dual Rank x8 DDR5-4800 CAS-40-39-39 Unbuffered Standard Memory Kit. Komponent pro: PC/server, Vnitřní paměť: 32 GB, Rozložení paměti (moduly x velikost): 1 x 32 GB, Typ vnitřní paměti: DDR5, Frekvence paměti: 2400 MHz, Formát paměti: 288-pin DIMM, CAS latence: 39
Specifications
| Vzhled | |
|---|---|
| Kompatibilní produkty | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Paměť | |
| Typ vyrovnávací paměti | Unregistered (unbuffered) |
| Vnitřní paměť | 32 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR5 |
| Frekvence paměti | 2400 MHz |
| Komponent pro | PC/server |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 1 x 32 GB |
| Formát paměti | 288-pin DIMM |
| CAS latence | 39 |
| Napětí paměti | 1.2 V |
| ECC | Ne |
| Rank paměti | 2 |
| Vlastnosti | |
| Typ vyrovnávací paměti | Unregistered (unbuffered) |
| Vnitřní paměť | 32 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR5 |
| Frekvence paměti | 2400 MHz |
| Komponent pro | PC/server |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 1 x 32 GB |
| Formát paměti | 288-pin DIMM |
| CAS latence | 39 |
| Napětí paměti | 1.2 V |
| ECC | Ne |
| Kompatibilní produkty | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Rank paměti | 2 |
| Přenosová rychlost dat paměti | 4800 MT/s |