HPE Aruba Networking 5400R 1100W PoE+ zl2 Power Supply příslušenství k síťovému přepínači Napájecí zdroj
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: J9829A
- EAN: 0888182680322 0888182680360 40 ...2680360 4053162974654 0190017255118 8881826803844 0888182680377 0888182680384 4053162538238 0888182680339 0888182680469 0888182680346more
HP 5400R 1100W PoE+ zl2 Power Supply
Offer details
Related Products
Specifications
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Typ produktu | Napájecí zdroj |
| Interní | Ano |
| Kompatibilita | Aruba 5400R zl2 |
| Kód harmonizovaného systému | 85177900 |
| Technické údaje | |
| Interní | Ano |
| Výška | 129,5 mm |
| Kompatibilita | Aruba 5400R zl2 |
| Příkon | |
| Vstupní střídavé napětí | 110 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Celkový příkon | 1100 W |
| Výkon | |
| Kompatibilita | Aruba 5400R zl2 |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 2,74 kg |
| Výška | 129,5 mm |
| Šířka | 189,2 mm |
| Hloubka | 158,7 mm |
| Logistická data | |
| Kód harmonizovaného systému | 85177900 |