HPE Aruba Networking 5400R 700W PoE+ zl2 příslušenství k síťovému přepínači Napájecí zdroj
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: J9828A
- EAN: 8881826801246 0888182680124 88 ...2680124 8881826801314 0888182680148 5415247143505 5054533716551 0888182309094 0888182680186 0888182680315 4053162538221 5415247106357 5712505815144 5054484716556 4053162974647more
HP 5400R 700W PoE+ zl2 Power Supply
Offer details
Related Products
Specifications
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Typ produktu | Napájecí zdroj |
| Interní | Ano |
| Kompatibilita | Aruba 5400R zl2 |
| Kód harmonizovaného systému | 85177900 |
| Technické údaje | |
| Interní | Ano |
| Výška | 129,5 mm |
| Kompatibilita | Aruba 5400R zl2 |
| Příkon | |
| Celkový příkon | 700 W |
| Výkon | |
| Kompatibilita | Aruba 5400R zl2 |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 2,44 kg |
| Výška | 129,5 mm |
| Šířka | 189,2 mm |
| Hloubka | 158,7 mm |
| Logistická data | |
| Kód harmonizovaného systému | 85177900 |