Offer details
Related Products
Description
Aruba 5400R zl2 Management Module
Specifications
| Výkon | |
|---|---|
| Kompatibilita | HP 5400R zl2 |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 480 g |
| Rozměry (ŠxHxV) | 206,5 x 261,6 x 35,5 mm |
| Hmotnost (imperiální) | 0,476 kg (1.05 lbs) |
| Šířka | 206,5 mm |
| Hloubka | 261,6 mm |
| Výška | 35,5 mm |
| Logistická data | |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| Další charakteristiky | |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |