HPE Aruba Networking 8-port 1G/10GbE SFP+ MACsec v3 zl2 Module síťový přepínací modul 10 Gigabit
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: J9993A
- EAN:
HPE Aruba Networking 8-port 1G/10GbE SFP+ MACsec v3 zl2 Module, 10 Gigabit, 1000,10000 Mbit/s, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u, SFP+, HP 5400R zl2, 261,6 mm
Offer details
Related Products
Description
HPE Aruba Networking 8-port 1G/10GbE SFP+ MACsec v3 zl2 Module. Typ rozhraní Ethernetu: 10 Gigabit, Přenosová rychlost sítě Ethernet: 1000,10000 Mbit/s, Síťové standardy: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u. Konektor pro optická vlákna: SFP+. Kompatibilita: HP 5400R zl2. Šířka: 261,6 mm, Hloubka: 206,5 mm, Výška: 44,5 mm. Hmotnost (imperiální): 0,748 kg (1.65 lbs)
Specifications
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Typ rozhraní Ethernetu | 10 Gigabit |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 1000,10000 Mbit/s |
| Auto MDIX IEEE | Ano |
| Síťové standardy | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u |
| Optické vlákno | |
| Konektor pro optická vlákna | SFP+ |
| Možnosti připojení | |
| Porty pro optická vlákna | 8 |
| Výkon | |
| Kompatibilita | HP 5400R zl2 |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 750 g |
| Hmotnost (imperiální) | 0,748 kg (1.65 lbs) |
| Šířka | 261,6 mm |
| Hloubka | 206,5 mm |
| Výška | 44,5 mm |
| Ergonomie | |
| LED kontrolky propojení | Yes |
| Logistická data | |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| Další charakteristiky | |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |