HPE Aruba Networking CX 6400 3000W Power Supply with C20 Inlet Accessory příslušenství k síťovému přepínači Napájecí zdroj
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: R0X36A
- EAN: 0190017339078 0190017339092 01 ...7339092 0190017338972 0190017339023 0190017339122 0190017339061 0190017338965 0190017339108 0190017339115 0190017339047 0190017339009 0190017339016more
HPE Aruba Networking CX 6400 3000W Power Supply with C20 Inlet Accessory, Napájecí zdroj, Aruba CX 6400, 3000 W, 110 - 240 V, 50 - 60 Hz, 80 PLUS Platinum
Offer details
Related Products
Description
HPE Aruba Networking CX 6400 3000W Power Supply with C20 Inlet Accessory. Typ produktu: Napájecí zdroj, Kompatibilita: Aruba CX 6400. Celkový příkon: 3000 W, Vstupní střídavé napětí: 110 - 240 V, Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz. Certifikace 80PLUS: 80 PLUS Platinum. Šířka: 104 mm, Hloubka: 330 mm, Výška: 41 mm
Specifications
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Typ produktu | Napájecí zdroj |
| Interní | Ano |
| Kompatibilita | Aruba CX 6400 |
| Certifikace 80PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Technické údaje | |
| Interní | Ano |
| Výška | 41 mm |
| Kompatibilita | Aruba CX 6400 |
| Příkon | |
| Vstupní střídavé napětí | 110 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Celkový příkon | 3000 W |
| Osvědčení | |
| Certifikace 80PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Výkon | |
| Kompatibilita | Aruba CX 6400 |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 2 kg |
| Výška | 41 mm |
| Šířka | 104 mm |
| Hloubka | 330 mm |