HPE Aruba Networking CX 6400 48-port 1G/10G/25GbE SFP28 v2 Extended Tables Module síťový přepínací modul 2.5 Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: R0X44C
- EAN: 0190017576480 0190017537528
HPE Aruba Networking CX 6400 48-port 1G/10G/25GbE SFP28 v2 Extended Tables Module, 2.5 Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet, 25000 Mbit/s, 200 - 240 V, 43 mm, 315 mm, 439 mm
Offer details
Related Products
Description
HPE Aruba Networking CX 6400 48-port 1G/10G/25GbE SFP28 v2 Extended Tables Module. Typ rozhraní Ethernetu: 2.5 Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet, Přenosová rychlost sítě Ethernet: 25000 Mbit/s. Vstupní střídavé napětí: 200 - 240 V. Šířka: 43 mm, Hloubka: 315 mm, Výška: 439 mm. Hmotnost (imperiální): 4,35 kg (9.6 lbs)
Specifications
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Typ rozhraní Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 25000 Mbit/s |
| Příkon | |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ano |
| Vstupní střídavé napětí | 200 - 240 V |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 4,4 kg |
| Hmotnost (imperiální) | 4,35 kg (9.6 lbs) |
| Šířka | 43 mm |
| Hloubka | 315 mm |
| Výška | 439 mm |
| Technické údaje | |
| Takt procesoru | 1800 MHz |