Offer details
Related Products
Description
The HP X332 1050W 110-240VAC to 54VDC Power Supply is used in the HP 2920 Series PoE+ Switches as an optional internal power supply. It is also used in the HP640 External/Redundant Power Supply to supply additional PoE+ power to connected switches.
Specifications
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Typ produktu | Napájecí zdroj |
| Kompatibilita | HP 2920 Series PoE+ Switches |
| Barva | Stříbrná |
| Barva | |
| Barva | Stříbrná |
| Technické údaje | |
| Výška | 40,4 mm |
| Kompatibilita | HP 2920 Series PoE+ Switches |
| Příkon | |
| Vstupní střídavé napětí | 110 - 240 V |
| Celkový příkon | 1050 W |
| Výkon | |
| Kompatibilita | HP 2920 Series PoE+ Switches |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 1,01 kg |
| Výška | 40,4 mm |
| Šířka | 86,4 mm |
| Hloubka | 238 mm |