HPE Aruba Networking 3810M 4 Smart Rate PoE+ Module síťový přepínací modul Gigabit Ethernet
HPE Aruba Networking 3810M 4 Smart Rate PoE+ Module, Gigabit Ethernet, 1000,2500,5000,10000 Mbit/s, Aruba 3810M/2930M, 74 mm, 130 mm, 25 mm
Offer details
Related Products
Description
HPE Aruba Networking 3810M 4 Smart Rate PoE+ Module. Typ rozhraní Ethernetu: Gigabit Ethernet, Přenosová rychlost sítě Ethernet: 1000,2500,5000,10000 Mbit/s. Kompatibilita: Aruba 3810M/2930M. Šířka: 74 mm, Hloubka: 130 mm, Výška: 25 mm. Hmotnost (imperiální): 0,181 kg (0.4 lbs)
Specifications
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Typ rozhraní Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 1000,2500,5000,10000 Mbit/s |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 4 |
| Výkon | |
| Kompatibilita | Aruba 3810M/2930M |
| Příkon | |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ano |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 199,6 g |
| Rozměry (ŠxHxV) | 74 x 130 x 25 mm |
| Hmotnost (imperiální) | 0,181 kg (0.4 lbs) |
| Šířka | 74 mm |
| Hloubka | 130 mm |
| Výška | 25 mm |
| Logistická data | |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| Další charakteristiky | |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |