HPE Aruba Networking 2930M 24G 1-slot Switch Řízený L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájení po Ethernetu (PoE) 1U Šedá
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: JL319A
- EAN: 0190017071206
HPE Aruba Networking 2930M 24G 1-slot Switch, Řízený, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Podpora napájení po Ethernetu (PoE), Instalace do racku, 1U
Offer details
Description
HPE Aruba Networking 2930M 24G 1-slot Switch. Typ přepínače: Řízený, Přepínač vrstev: L3. Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45: 20. Plně duplexní režim. Tabulka MAC adres: 32768 pol., Kapacita přepínání: 128 Gbit/s. Síťové standardy: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. Podpora napájení po Ethernetu (PoE). Instalace do racku, Formát: 1U
Specifications
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Typ přepínače | Řízený |
| Přepínač vrstev | L3 |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | Ano |
| QoS | Ano |
| Podpora pro multicast | Ano |
| Možnosti připojení | |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 20 |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet instalovaných modulů SFP | 0 |
| Počet instalovaných modulů SFP+ | 0 |
| Počet kombo portů SFP | 4 |
| Technologie kabeláže Ethernetu - měď | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Počítačová síť | |
| Síťové standardy | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Plně duplexní režim | Ano |
| Technologie kabeláže Ethernetu - měď | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Podpora VLAN | Ano |
| Protokol větvícího se stromu (STP) | Ano |
| Mezní poměr | Ano |
| Agregace spojení | Ano |
| Trasa IP | Ano |
| Podpora kontroly toku | Ano |
| Auto-sensing | Ano |
| Auto MDI/MDI-X | Ano |
| Podpora 10G | Ano |
| IGMP pozorování | Ano |
| Přenos dat | |
| Tabulka MAC adres | 32768 pol. |
| Kapacita přepínání | 128 Gbit/s |
| Propustnost | 95,2 Mpps |
| Latence (10-100 Mbps) | 11,8 µs |
| Latence (1 Gbps) | 3,1 µs |
| Latence (10 Gbps) | 3,4 µs |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 12,38 MB |
| Bezpečnost | |
| SSH/SSL podpora | Ano |
| IGMP pozorování | Ano |
| Autentizace | Autentizace podle MAC adresy, Ověřování přes web |
| Access Control List (ACL) | Ano |
| DHCP vlastnosti | DHCP server |
| Funkce vícesměrového vysílání | |
| Podpora pro multicast | Ano |
| Vzhled | |
| Instalace do racku | Ano |
| Stohovatelné | Ano |
| Barva | Šedá |
| Formát | 1U |
| Výkon | |
| Takt procesoru | 1016 MHz |
| Typ paměti | DDR3-SDRAM |
| Vnitřní paměť | 1024 MB |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Stohovatelné | Ano |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 12,38 MB |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj v ceně | Ne |
| Vstupní střídavé napětí | 200 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Maximální spotřeba energie | 49 W |
| Poznámka je spotřebě energie | 49 W (maximum) |
| Napájecí zdroj | AC |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ano |
| Další charakteristiky | |
| Odezva | 1000 Mb Latency: < 3.1 µs 10 Gbps Latency: < 3.4 µs |
| Správa výkonu | HPE Aruba Networking Management Software (AirWave) HPE Aruba Networking Central IMC - Intelligent Management Center Command-line interface Web browser Configuration menu SNMP manager Telnet RMON1 FTP Out-of-band management (serial RS-232C or micro USB) |
| Paměť a procesor | Dual Core ARM Coretex A9 @ 1016 MHz 1 GB DDR3 SDRAM Packet buffer size: 12.38 MB and 4.5 MB Ingress, 7.785 Egress 4 GB eMMC |
| Vstupně-výstupní porty | (20) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (4) Dual Personality 10/100/1000 BASE-T or 100/1000 Mbps SFP Ports (1) Uplink module slot, (1) stacking module slot |
| Rozměry (š x h x v) | 43,9 x 442,5 x 324,4 mm (1.73 x 17.4 x 12.8") |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 55 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 15 - 95% |
| Tepelné vyzařování | 145 BTU/h |
| Funkce virtuální sítě LAN | |
| Podpora VLAN | Ano |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 43,9 mm |
| Hloubka | 442,5 mm |
| Výška | 324,3 mm |
| Hmotnost | 4,45 kg |
| Logistická data | |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |