Offer details
Related Products
Description
HPE Aruba Networking 2930 2-port Stacking Module. Kompatibilita: Aruba 2930M. Šířka: 147 mm, Hloubka: 61 mm, Výška: 28 mm. Hmotnost (imperiální): 0,136 kg (0.3 lbs)
Specifications
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet portů | 2 |
| Výkon | |
| Kompatibilita | Aruba 2930M |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 149,7 g |
| Rozměry (ŠxHxV) | 147 x 61 x 28 mm |
| Hmotnost (imperiální) | 0,136 kg (0.3 lbs) |
| Šířka | 147 mm |
| Hloubka | 61 mm |
| Výška | 28 mm |
| Logistická data | |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| Další charakteristiky | |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |