HPE Aruba Networking 2930M 40G 8 Smart Rate PoE+ 1-slot Switch Řízený L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájení po Ethernetu (PoE) 1U Černá
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: JL323A
- EAN: 0190017071275 0190017071282
HPE Aruba Networking 2930M 40G 8 Smart Rate PoE+ 1-slot Switch, Řízený, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Podpora napájení po Ethernetu (PoE), Instalace do racku, 1U
Offer details
Description
HPE Aruba Networking 2930M 40G 8 Smart Rate PoE+ 1-slot Switch. Typ přepínače: Řízený, Přepínač vrstev: L3. Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45: 40. Kapacita přepínání: 320 Gbit/s. Podpora napájení po Ethernetu (PoE). Instalace do racku, Formát: 1U
Specifications
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Typ přepínače | Řízený |
| Přepínač vrstev | L3 |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | Ano |
| Cloudové řízení | Ano |
| Možnosti připojení | |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 40 |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet kombo portů SFP | 4 |
| Počítačová síť | |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Podpora 10G | Ano |
| Přenos dat | |
| Kapacita přepínání | 320 Gbit/s |
| Propustnost | 112 Mpps |
| Latence (1 Gbps) | 3,1 µs |
| Latence (10 Gbps) | 3,4 µs |
| Vzhled | |
| Instalace do racku | Ano |
| Stohovatelné | Ano |
| Barva | Černá |
| Formát | 1U |
| Výkon | |
| Takt procesoru | 1016 MHz |
| Typ paměti | DDR3-SDRAM |
| Vnitřní paměť | 1024 MB |
| Paměť flash | 4000 MB |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Model procesoru | ARM Cortex-A9 |
| Bez větráku | Ne |
| Stohovatelné | Ano |
| Příkon | |
| Vstupní střídavé napětí | 200 - 240 V |
| Podpora redundantního napájení (RPS) | Ano |
| Poznámka je spotřebě energie | 2 power supplies are supported: JL086A PSU (each): 495W JL087A PSU (each): 855W |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ano |
| Počet portů Power over Ethernet (PoE) | 10 |
| Počet portů Power over Ethernet plus (PoE+) | 10 |
| Výkon na port pro PoE (Power over Ethernet | 60 W |
| Celková zatížitelnost Power over Ethernet (PoE) | 1440 W |
| Další charakteristiky | |
| Odezva | 1000 Mb Latency: < 3.1 µs 10 Gbps Latency: < 3.4 µs |
| Správa výkonu | HPE Aruba Networking Management Software (AirWave) HPE Aruba Networking Central IMC - Intelligent Management Center Command-line interface Web browser Configuration menu SNMP manager Telnet RMON1 FTP Out-of-band management (serial RS-232C or micro USB) |
| Paměť a procesor | Dual Core ARM Coretex A9 @ 1016 MHz 1 GB DDR3 SDRAM Packet buffer size: 12.38 MB and 4.5 MB Ingress, 7.785 Egress 4 GB eMMC |
| Hmotnost (imperiální) | 4,45 kg (9.81 lbs) |
| Vstupně-výstupní porty | (36) RJ-45 autosensing 10/100/1000 PoE+ ports (4) Dual Personality 10/100/1000 BASE-T PoE+ or 100/1000 Mbps SFP Ports (8) RJ-45 1/2.5/5GBASE-T and 10GBASE-T copper PoE+ ports (1) uplink module slot, (1) stacking module slot |
| Rozměry (š x h x v) | 43,9 x 442,5 x 324,4 mm (1.73 x 17.4 x 12.8") |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Provozní podmínky | |
| Tepelné vyzařování | 145 BTU/h |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 43,9 mm |
| Hloubka | 442,5 mm |
| Výška | 324,3 mm |
| Hmotnost | 4,45 kg |