HPE Aruba Networking 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver síťový transceiver modul Optické vlákno 1000 Mbit/s
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: J4858D
- EAN: 0190017245843
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
HPE Aruba Networking 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, LC, SX, 500 m
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Aruba 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver |
A-J4858D | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Síťové přepínače
-
Category: Síťové přepínače
-
Category: Síťové přepínače
-
Category: Síťové přepínače
-
Category: Síťové přepínače
-
Category: Síťové přepínače
-
Category: Síťové přepínače
-
Category: Síťové přepínače
-
Category: Síťové přepínače
-
Category: Síťové přepínače
-
Category: Síťové přepínače
-
Category: Síťové přepínače
-
Category: Síťové přepínače
-
Category: Síťové přepínače
-
Category: Síťové přepínače
-
Category: Síťové přepínače
-
Category: Síťové přepínače
-
Category: Síťové přepínače
-
Category: Síťové přepínače
-
Category: Síťové přepínače
-
Category: Síťové přepínače
-
Category: Síťové přepínače
-
Category: Síťové přepínače
-
Category: Síťové přepínače
-
Category: Síťové přepínače
-
Category: Síťové přepínače
-
Category: Síťové přepínače
-
Category: Síťové přepínače
-
Category: Síťové přepínače
-
Category: Síťové přepínače
-
Category: Síťové přepínače
-
Category: Síťové přepínače
-
Category: Síťové přepínače
Description
HPE Aruba Networking 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver. Typ SFP vysílače: Optické vlákno, Maximální přenosová rychlost: 1000 Mbit/s, Rozhraní: SFP. Šířka: 56 mm, Hloubka: 13 mm, Výška: 15 mm. Hmotnost (imperiální): 0,0454 kg (0.1 lbs)
Specifications
| Výkon | |
|---|---|
| Typ SFP vysílače | Optické vlákno |
| Rozhraní | SFP |
| Maximální přenosová rychlost | 1000 Mbit/s |
| Konektor pro optická vlákna | LC |
| Maximální přenosová vzdálenost | 500 m |
| Podpora MMF | Ano |
| Standard SFP transceiveru | SX |
| Počítačová síť | |
| Typ SFP vysílače | Optické vlákno |
| Rozhraní | SFP |
| Maximální přenosová rychlost | 1000 Mbit/s |
| Konektor pro optická vlákna | LC |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 56 mm |
| Hloubka | 13 mm |
| Výška | 15 mm |
| Hmotnost | 20 g |
| Další charakteristiky | |
| Hmotnost (imperiální) | 0,0454 kg (0.1 lbs) |