HPE Aruba Networking CX 6200M 24G Class4 PoE 4SFP+ Switch Řízený L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: R8Q68A
- EAN: 0190017535012 0190017535784 01 ...7535784 0190017535920 0190017535746 0190017535944 0190017535777 0190017535821 0190017535838 0190017535807 0190017535869 0190017535913 0190017535845 0190017535753 0190017535760more
HPE Aruba Networking CX 6200M 24G Class4 PoE 4SFP+ Switch, Řízený, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Podpora napájení po Ethernetu (PoE), Instalace do racku
Offer details
Description
HPE Aruba Networking CX 6200M 24G Class4 PoE 4SFP+ Switch. Typ přepínače: Řízený, Přepínač vrstev: L3. Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45: 24, Počet instalovaných modulů SFP: 4, Konzolový port: RJ-45/USB Type-C. Tabulka MAC adres: 32000 pol., Kapacita přepínání: 128 Gbit/s. Síťové standardy: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at. Podpora napájení po Ethernetu (PoE). Instalace do racku
Specifications
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Typ přepínače | Řízený |
| Přepínač vrstev | L3 |
| Možnosti připojení | |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 24 |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet instalovaných modulů SFP | 4 |
| Počet instalovaných modulů SFP+ | 0 |
| Konzolový port | RJ-45/USB Type-C |
| Počítačová síť | |
| Síťové standardy | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Podpora 10G | Ano |
| Přenos dat | |
| Tabulka MAC adres | 32000 pol. |
| Kapacita přepínání | 128 Gbit/s |
| Propustnost | 95,2 Mpps |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 8 MB |
| Vzhled | |
| Instalace do racku | Ano |
| Stohovatelné | Ano |
| Výkon | |
| Fyzické stohování (jednotek) | 8 |
| Takt procesoru | 1800 MHz |
| Typ paměti | DDR4-SDRAM |
| Vnitřní paměť | 8000 MB |
| Paměť flash | 16000 MB |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Model procesoru | ARM Cortex-A72 |
| Stohovatelné | Ano |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 8 MB |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj v ceně | Ano |
| Vstupní střídavé napětí | 200 - 240 V |
| Spotřeba elektrické energie | 76 W |
| Poznámka je spotřebě energie | 76W at 230 VAC |
| Napájecí zdroj | AC |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ano |
| Výkon na port pro PoE (Power over Ethernet | 30 W |
| Celková zatížitelnost Power over Ethernet (PoE) | 740 W |
| Další charakteristiky | |
| Odezva | 1 Gbps: 2.28 μSec 10 Gbps: 1.46 μSec |
| Správa výkonu | Management flexibility with support for HPE Aruba Networking Central, easy-to-use Web GUI, CLI, and HPE Aruba Networking Switch Multi-Edit Software |
| Paměť a procesor | CPU: Quad-core Arm Cortex-A72 at 1.8 GHz Memory: 8 GB DDR4 Flash: 16 GB eMMC |
| Ventilátor | Fixed fans |
| Hmotnost (imperiální) | 6,01 kg (13.2 lbs) |
| Vstupně-výstupní porty | 24 x 10/100/1000BASE-T Class 4 PoE ports, supporting up to 30W per port 4 x 1/10G SFP ports (2 x LRM; 2 x LRM/MACSec 256) Supports PoE standards IEEE 802.3af, 802.3at 1 x USB-C console port 1 x USB Type-A host port 1 x OOBM 1 x RJ-45 console port |
| Rozměry (š x h x v) | 43,9 x 442,5 x 383,8 mm (1.73 x 17.4 x 15.1") |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 45 °C |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 43,9 mm |
| Hloubka | 442,5 mm |
| Výška | 383,8 mm |
| Hmotnost | 6,01 kg |