HPE Aruba Networking 2930F 8G PoE+ 2SFP+ Switch Řízený L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájení po Ethernetu (PoE) 1U
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: JL258A
- EAN: 0190017006864 0190017006789 01 ...7006789 0190017006727 0190017006741 0190017006840 0190017006833 0190017006963 0190017006758 0190017006857more
HPE Aruba Networking 2930F 8G PoE+ 2SFP+ Switch, Řízený, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Podpora napájení po Ethernetu (PoE), Instalace do racku, 1U
Offer details
Related Products
Description
HPE Aruba Networking 2930F 8G PoE+ 2SFP+ Switch. Typ přepínače: Řízený, Přepínač vrstev: L3. Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45: 8, Konzolový port: RJ-45/micro-USB. Plně duplexní režim. Tabulka MAC adres: 32768 pol., Kapacita přepínání: 56 Gbit/s. Síťové standardy: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE.... Podpora napájení po Ethernetu (PoE). Instalace do racku, Formát: 1U
Specifications
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Typ přepínače | Řízený |
| Přepínač vrstev | L3 |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | Ano |
| QoS | Ano |
| Podpora pro multicast | Ano |
| Možnosti připojení | |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 8 |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet instalovaných modulů SFP | 0 |
| Počet instalovaných modulů SFP+ | 0 |
| Konzolový port | RJ-45/micro-USB |
| Počet slotů modulu SFP+ | 2 |
| Počítačová síť | |
| Síťové standardy | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Plně duplexní režim | Ano |
| Podpora VLAN | Ano |
| Protokol větvícího se stromu (STP) | Ano |
| Mezní poměr | Ano |
| Agregace spojení | Ano |
| Auto-sensing | Ano |
| Auto MDI/MDI-X | Ano |
| Podpora 10G | Ano |
| Poloduplex | Ano |
| Funkce virtuální sítě LAN | Private VLAN |
| Přenos dat | |
| Tabulka MAC adres | 32768 pol. |
| Kapacita přepínání | 56 Gbit/s |
| Propustnost | 41,7 Mpps |
| Latence (1 Gbps) | 3,8 µs |
| Latence (10 Gbps) | 1,6 µs |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 12,38 MB |
| Bezpečnost | |
| SSH/SSL podpora | Ano |
| Autentizace | Autentizace podle MAC adresy, Ověřování přes web |
| Access Control List (ACL) | Ano |
| Typ autentizace | RADIUS, TACACS+ |
| Funkce vícesměrového vysílání | |
| Podpora pro multicast | Ano |
| Protokoly | |
| Protokoly pro management | SNMPv1, SNMPv2, SNMPv3 |
| Protokol trasy | RIPng, VRRP |
| Funkce IPv4 a IPv6 | IPv4/IPv6 access-control list (ACL) |
| Vzhled | |
| Instalace do racku | Ano |
| Stohovatelné | Ano |
| Formát | 1U |
| Výkon | |
| Virtuální vrstvení (jednotky) | 8 |
| Takt procesoru | 1016 MHz |
| Typ paměti | DDR3-SDRAM |
| Vnitřní paměť | 1024 MB |
| Paměť flash | 4096 MB |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Model procesoru | ARM Cortex-A9 |
| Stohovatelné | Ano |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 12,38 MB |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj v ceně | Ano |
| Vstupní střídavé napětí | 90 - 264 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Maximální spotřeba energie | 155 W |
| Poznámka je spotřebě energie | 155W (maximum) |
| Napájecí zdroj | AC |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ano |
| Celková zatížitelnost Power over Ethernet (PoE) | 125 W |
| Další charakteristiky | |
| Odezva | 1000 Mb Latency: < 3.8 µs 10 Gbps Latency: < 1.6 µs |
| Správa výkonu | HPE Aruba Networking Management Software (AirWave) Central Network Management IMC - Intelligent Management Center Command-line interface Web browser Configuration menu SNMP manager Telnet RMON1 FTP Out-of-band management (serial RS-232C or micro USB) |
| Paměť a procesor | Dual Core ARM Cortex A9 @ 1016 MHz 1 GB DDR3 SDRAM Packet buffer size: 12.38 MB 4.5 MB Ingress/7.875 MB Egress 4 GB eMMC |
| Hmotnost (imperiální) | 2 kg (4.41 lbs) |
| Vstupně-výstupní porty | (8) RJ-45 autosensing 10/100/1000 PoE+ ports (2) SFP+ 1/10GbE ports PHY-less |
| Rozměry (š x h x v) | 43,9 x 254 x 254 mm (1.73 x 10 x 10") |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 45 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 15 - 95% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 15 - 95% |
| Tepelné vyzařování | 58,6 BTU/h |
| Funkce virtuální sítě LAN | |
| Podpora VLAN | Ano |
| Funkce virtuální sítě LAN | Private VLAN |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 43,9 mm |
| Hloubka | 254 mm |
| Výška | 254 mm |
| Hmotnost | 2 kg |
| Funkce PIv4 a IPv6 | |
| Funkce IPv4 a IPv6 | IPv4/IPv6 access-control list (ACL) |