HPE Aruba Networking CX 6000 24p 10M/100M/1G Class4 PoE 4p SFP 1G 370W Switch Řízený L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájení po Ethernetu (PoE) 1U
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: R8N87B
- EAN: 0190017785929 0190017784953
HPE Aruba Networking CX 6000 24p 10M/100M/1G Class4 PoE 4p SFP 1G 370W Switch, Řízený, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Podpora napájení po Ethernetu (PoE), Instalace do racku, 1U
Offer details
Related Products
Description
HPE Aruba Networking CX 6000 24p 10M/100M/1G Class4 PoE 4p SFP 1G 370W Switch. Typ přepínače: Řízený, Přepínač vrstev: L3. Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45: 24, Konzolový port: USB. Tabulka MAC adres: 8192 pol., Kapacita přepínání: 56 Gbit/s. Síťové standardy: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE.... Podpora napájení po Ethernetu (PoE). Instalace do racku, Formát: 1U
Specifications
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Typ přepínače | Řízený |
| Přepínač vrstev | L3 |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | Ano |
| QoS | Ano |
| Podpora pro multicast | Ano |
| Cloudové řízení | Ano |
| Možnosti připojení | |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 24 |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet instalovaných modulů SFP | 0 |
| Počet instalovaných modulů SFP+ | 0 |
| Konzolový port | USB |
| Počet slotů SFP modulu | 4 |
| Počítačová síť | |
| Síťové standardy | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x |
| Podpora VLAN | Ano |
| Protokol větvícího se stromu (STP) | Ano |
| Zrcadlení portů | Ano |
| Agregace spojení | Ano |
| Podpora kontroly toku | Ano |
| Auto MDI/MDI-X | Ano |
| Podpora 10G | Ne |
| IGMP pozorování | Ano |
| Záznamy IPv6 FIB | 128 |
| Záznamy IPv4 FIB | 256 |
| Přenos dat | |
| Tabulka MAC adres | 8192 pol. |
| Kapacita přepínání | 56 Gbit/s |
| Propustnost | 41,6 Mpps |
| Latence (1 Gbps) | 1,5 µs |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Statické směrování | Ano |
| Bezpečnost | |
| IGMP pozorování | Ano |
| Autentizace | Autentizace podle MAC adresy |
| Access Control List (ACL) | Ano |
| DHCP vlastnosti | DHCP client |
| Funkce vícesměrového vysílání | |
| Podpora pro multicast | Ano |
| Protokoly | |
| Záznamy IPv6 FIB | 128 |
| Záznamy IPv4 FIB | 256 |
| Funkce IPv4 a IPv6 | IPv4/IPv6 access-control list (ACL) |
| Vzhled | |
| Instalace do racku | Ano |
| Stohovatelné | Ne |
| Formát | 1U |
| Výkon | |
| Takt procesoru | 1016 MHz |
| Typ paměti | DDR3-SDRAM |
| Vnitřní paměť | 4096 MB |
| Paměť flash | 16384 MB |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Model procesoru | ARM Cortex-A9 |
| Stohovatelné | Ne |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj v ceně | Ano |
| Vstupní střídavé napětí | 200 - 240 V |
| Maximální spotřeba energie | 32,7 W |
| Poznámka je spotřebě energie | Max. Power (w/o PoE): 26.5W Max. Power (w/ PoE): 409W |
| Napájecí zdroj | AC |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ano |
| Celková zatížitelnost Power over Ethernet (PoE) | 370 W |
| Další charakteristiky | |
| Odezva | 1 Gbps: 1.5 μSec |
| Správa výkonu | Management flexibility with support for HPE Aruba Networking Central, easy-to-use Web GUI, CLI, and HPE Aruba Networking Switch Multi-Edit Software |
| Paměť a procesor | CPU: Dual-core Arm Cortex-A9 @ 1016 MHz Memory: 4 GB DDR3 Flash: 16 GB eMMC |
| Vstupně-výstupní porty | 24 x 10/100/1000BASE-T Class 4 PoE ports 4 x 1 G SFP ports Supports PoE Standards IEEE 802.3af, 802.3at 1 x USB-C console port 1 x USB Type-A host port |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 45 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 15 - 95% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 15 - 90% |
| Funkce virtuální sítě LAN | |
| Podpora VLAN | Ano |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 44 mm |
| Hloubka | 442 mm |
| Výška | 268 mm |
| Hmotnost | 4,2 kg |
| Funkce PIv4 a IPv6 | |
| Záznamy IPv6 FIB | 128 |
| Záznamy IPv4 FIB | 256 |
| Funkce IPv4 a IPv6 | IPv4/IPv6 access-control list (ACL) |
| Logistická data | |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |