HPE Aruba Networking CX 6200F 48G Class-4 PoE 4SFP 370W Switch Řízený L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájení po Ethernetu (PoE) 1U
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: S0M84A
- EAN: 0190017634944 0190017635682 01 ...7635682 0190017635842 0190017635897 0190017635798 0190017635811 0190017635767 0190017635675 0190017635774 0190017635866 0190017635828 0190017635835 0190017635729 0190017635859more
HPE Aruba Networking CX 6200F 48G Class-4 PoE 4SFP 370W Switch, Řízený, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Podpora napájení po Ethernetu (PoE), Instalace do racku, 1U
Offer details
Description
HPE Aruba Networking CX 6200F 48G Class-4 PoE 4SFP 370W Switch. Typ přepínače: Řízený, Přepínač vrstev: L3. Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45: 48, Konzolový port: RJ-45/USB Type-C. Tabulka MAC adres: 32768 pol., Kapacita přepínání: 176 Gbit/s. Síťové standardy: IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE.... Podpora napájení po Ethernetu (PoE). Instalace do racku, Formát: 1U
Specifications
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Typ přepínače | Řízený |
| Přepínač vrstev | L3 |
| QoS | Ano |
| Podpora pro multicast | Ano |
| Možnosti připojení | |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 48 |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet instalovaných modulů SFP | 0 |
| Počet instalovaných modulů SFP+ | 0 |
| Konzolový port | RJ-45/USB Type-C |
| Počet slotů SFP modulu | 4 |
| Počítačová síť | |
| Síťové standardy | IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1t, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ak, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Podpora VLAN | Ano |
| Zrcadlení portů | Ano |
| Agregace spojení | Ano |
| Podpora kontroly toku | Ano |
| Auto MDI/MDI-X | Ano |
| IGMP pozorování | Ano |
| Optické vlákno | |
| Přenosová vzdálenost (max) | 10 km |
| Přenos dat | |
| Tabulka MAC adres | 32768 pol. |
| Kapacita přepínání | 176 Gbit/s |
| Propustnost | 130,9 Mpps |
| Latence (1 Gbps) | 2,28 µs |
| Latence (10 Gbps) | 1,46 µs |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Bezpečnost | |
| IGMP pozorování | Ano |
| Autentizace | Autentizace podle MAC adresy, Ověřování přes web |
| Access Control List (ACL) | Ano |
| Typ autentizace | RADIUS, TACACS+ |
| Funkce vícesměrového vysílání | |
| Podpora pro multicast | Ano |
| Protokoly | |
| Protokol trasy | OSPF, OSPFv2, OSPFv3, RIP-2, RIPng |
| Funkce IPv4 a IPv6 | IPv4/IPv6 access-control list (ACL) |
| Vzhled | |
| Instalace do racku | Ano |
| Stohovatelné | Ano |
| Formát | 1U |
| Výkon | |
| Fyzické stohování (jednotek) | 8 |
| Takt procesoru | 1800 MHz |
| Typ paměti | DDR4-SDRAM |
| Vnitřní paměť | 8000 MB |
| Paměť flash | 16384 MB |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Model procesoru | ARM Cortex-A72 |
| Stohovatelné | Ano |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj v ceně | Ano |
| Vstupní střídavé napětí | 200 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Poznámka je spotřebě energie | 76W at 230 VAC |
| Napájecí zdroj | AC |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ano |
| Celková zatížitelnost Power over Ethernet (PoE) | 370 W |
| Další charakteristiky | |
| Odezva | 1 Gbps: 2.28 μSec 10 Gbps: 1.46 μSec |
| Správa výkonu | Management flexibility with support for HPE Aruba Networking Central, easy-to-use Web GUI, CLI, and HPE Aruba Networking Switch Multi-Edit Software |
| Paměť a procesor | CPU: Quad-core Arm Cortex-A72 at 1.8 GHz Memory: 8 GB DDR4 Flash: 16 GB eMMC |
| Ventilátor | Fixed fans |
| Hmotnost (imperiální) | 5,1 kg (11.2 lbs) |
| Vstupně-výstupní porty | 48 x 10/100/1000BASE-T Class 4 PoE ports, supporting up to 30W per port 4 x 100M/1G SFP ports Supports PoE standards IEEE 802.3af, 802.3at 1 x USB-C console port 1 x USB Type-A host port 1 x OOBM 1 x RJ-45 console port |
| Rozměry (š x h x v) | 43,9 x 442 x 327,7 mm (1.73 x 17.4 x 12.9") |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 45 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 95% |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 3048 m |
| Funkce virtuální sítě LAN | |
| Podpora VLAN | Ano |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 43,9 mm |
| Hloubka | 442 mm |
| Výška | 327 mm |
| Hmotnost | 5,1 kg |
| Funkce PIv4 a IPv6 | |
| Funkce IPv4 a IPv6 | IPv4/IPv6 access-control list (ACL) |