HPE Aruba Networking CX 6000 Řízený L2/L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Černá
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: R8N86B
- EAN: 0190017785691 0190017784946
HPE Aruba Networking CX 6000, Řízený, L2/L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Instalace do racku, 1U
Offer details
Related Products
Description
HPE Aruba Networking CX 6000. Typ přepínače: Řízený, Přepínač vrstev: L2/L3. Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45: 48, Počet portů USB 2.0: 1, Konzolový port: USB. Tabulka MAC adres: 8192 pol., Kapacita přepínání: 104 Gbit/s. Síťové standardy: IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE.... Instalace do racku, Formát: 1U
Specifications
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Typ přepínače | Řízený |
| Přepínač vrstev | L2/L3 |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | Ano |
| QoS | Ano |
| Podpora pro multicast | Ano |
| Konfigurace nastavení lokace (CLI) | Ano |
| Cloudové řízení | Ano |
| Možnosti připojení | |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 48 |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet instalovaných modulů SFP | 0 |
| Počet instalovaných modulů SFP+ | 0 |
| Konzolový port | USB |
| Počet slotů SFP modulu | 4 |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počítačová síť | |
| Síťové standardy | IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.1ab |
| Podpora kontroly toku | Ano |
| Podpora 10G | Ne |
| Přenos dat | |
| Tabulka MAC adres | 8192 pol. |
| Kapacita přepínání | 104 Gbit/s |
| Propustnost | 77,3 Mpps |
| Latence (1 Gbps) | 1,9 µs |
| Statické směrování | Ano |
| Bezpečnost | |
| Access Control List (ACL) | Ano |
| DHCP vlastnosti | DHCP server, DHCP snooping, DHCP relay, DHCP client |
| Funkce vícesměrového vysílání | |
| Podpora pro multicast | Ano |
| Vzhled | |
| Instalace do racku | Ano |
| Barva | Černá |
| Formát | 1U |
| Výkon | |
| Takt procesoru | 1016 MHz |
| Typ paměti | DDR3-SDRAM |
| Vnitřní paměť | 4096 MB |
| Paměť flash | 16000 MB |
| Výrobce procesoru | ARM |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Model procesoru | ARM Cortex-A9 |
| Příkon | |
| Vstupní střídavé napětí | 200 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Maximální spotřeba energie | 35,2 W |
| Poznámka je spotřebě energie | Max. Power (w/o PoE): 35.2W |
| Napájecí zdroj | AC |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ne |
| Další charakteristiky | |
| Odezva | 1 Gbps: 1.9 μSec |
| Správa výkonu | Management flexibility with support for HPE Aruba Networking Central, easy-to-use Web GUI, CLI, and HPE Aruba Networking Switch Multi-Edit Software |
| Paměť a procesor | CPU: Dual-core Arm Cortex-A9 @ 1016 MHz Memory: 4 GB DDR3 Flash: 16 GB eMMC |
| Vstupně-výstupní porty | 48 x 10/100/1000BASE-T ports 4 x 1 G SFP ports 1 x USB-C console port 1 x USB Type-A host port |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 45 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 442,5 mm |
| Hloubka | 246,5 mm |
| Výška | 43,9 mm |
| Hmotnost | 2,98 kg |