HPE Aruba Networking 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Cable InfiniBand a optický kabel SFP+ DAC Černá
HPE Aruba Networking 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Cable, 3 m, DAC, SFP+, SFP+, Samec/samec
Offer details
Related Products
Description
HPE Aruba Networking 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Cable. Délka kabelu: 3 m, Typ kabelu: DAC, Konektor 1: SFP+, Konektor 2: SFP+, Pohlaví konektoru: Samec/samec
Specifications
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Délka kabelu | 3 m |
| Konektor 1 | SFP+ |
| Konektor 2 | SFP+ |
| Typ kabelu | DAC |
| Pohlaví konektoru | Samec/samec |
| Rychlost přenosu dat | 10 Gbit/s |
| Barva | Černá |
| Protokol InfiniBand | Ano |
| Kód harmonizovaného systému | 85444290 |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 117,9 g |
| Délka kabelu | 3 m |
| Další charakteristiky | |
| Hmotnost (imperiální) | 0,136 kg (0.3 lbs) |
| Logistická data | |
| Kód harmonizovaného systému | 85444290 |