HPE Aruba Networking Networking Instant On Switch 24p Gigabit 2p 10GBT 2p SFP+ 1960 Řízený L2+ Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Bílá
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: JL806A
- EAN: 0190017520346 0190017520315 01 ...7520315 0190017520353 0190017520391 0190017522258 0190017522241 0190017520384 0190017522210 0190017522234 0190017520322more
HPE Aruba Networking Networking Instant On Switch 24p Gigabit 2p 10GBT 2p SFP+ 1960, Řízený, L2+, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Plně duplexní režim, Instalace do racku, 1U
Offer details
Related Products
Description
HPE Aruba Networking Networking Instant On Switch 24p Gigabit 2p 10GBT 2p SFP+ 1960. Typ přepínače: Řízený, Přepínač vrstev: L2+. Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45: 24. Plně duplexní režim. Tabulka MAC adres: 16000 pol., Kapacita přepínání: 128 Gbit/s. Síťové standardy: IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE.... Instalace do racku, Formát: 1U
Specifications
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Typ přepínače | Řízený |
| Přepínač vrstev | L2+ |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | Ano |
| Výpis událostí systému | Ano |
| QoS | Ano |
| Podpora pro multicast | Ano |
| Cloudové řízení | Ano |
| Možnosti připojení | |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 24 |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet instalovaných modulů SFP | 0 |
| Počet instalovaných modulů SFP+ | 0 |
| Počet slotů modulu SFP+ | 2 |
| Počet (měděných) portů 10G ethernetu | 2 |
| Počítačová síť | |
| Síťové standardy | IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z |
| Plně duplexní režim | Ano |
| Podpora VLAN | Ano |
| Protokol větvícího se stromu (STP) | Ano |
| Zrcadlení portů | Ano |
| Agregace spojení | Ano |
| Podpora kontroly toku | Ano |
| Auto-sensing | Ano |
| Auto MDI/MDI-X | Ano |
| Podpora 10G | Ano |
| IGMP pozorování | Ano |
| Záznamy IPv6 FIB | 32 |
| Záznamy IPv4 FIB | 32 |
| Přenos dat | |
| Tabulka MAC adres | 16000 pol. |
| Kapacita přepínání | 128 Gbit/s |
| Propustnost | 95 Mpps |
| Latence (10-100 Mbps) | 4,4 µs |
| Latence (1 Gbps) | 2,2 µs |
| Latence (10 Gbps) | 1,1 µs |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 1,5 MB |
| Rámy jumbo | 9216 |
| Bezpečnost | |
| IGMP pozorování | Ano |
| Autentizace | Autentizace podle portu |
| Access Control List (ACL) | Ano |
| Typ autentizace | RADIUS |
| DHCP vlastnosti | DHCP snooping |
| Funkce vícesměrového vysílání | |
| Podpora pro multicast | Ano |
| Protokoly | |
| Záznamy IPv6 FIB | 32 |
| Záznamy IPv4 FIB | 32 |
| Funkce IPv4 a IPv6 | IPv4/IPv6 access-control list (ACL) |
| Vzhled | |
| Instalace do racku | Ano |
| Stohovatelné | Ano |
| Barva | Bílá |
| Formát | 1U |
| Výkon | |
| Fyzické stohování (jednotek) | 4 |
| Takt procesoru | 800 MHz |
| Typ paměti | DDR3-SDRAM |
| Vnitřní paměť | 1024 MB |
| Paměť flash | 512 MB |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Model procesoru | ARM Cortex-A9 |
| Stohovatelné | Ano |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 1,5 MB |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj v ceně | Ano |
| Vstupní střídavé napětí | 200 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Maximální spotřeba energie | 80 W |
| Poznámka je spotřebě energie | Maximum: 100-127V: 60W 200-220V: 80W Idle: 100-127V: 30W 200-220V: 40W |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ne |
| Další charakteristiky | |
| Správa výkonu | HPE Networking Instant On Cloud; Web browser; SNMP Manager |
| Paměť a procesor | Single-Core ARM v7 Cortex-A9 @800 MHz; 1 GB DDR3; 512 MB NAND flash; Packet buffer size: 1.5 MB |
| Hmotnost (imperiální) | 3,95 kg (8.7 lbs) |
| Vstupně-výstupní porty | 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 BASE-T ports (IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T, IEEE 802.an 10GBASE-T); Duplex: 100 BASE-TX: half or full; 1000 BASE-T: full only 10 GBASE-T: full only 2 SFP+ 10 GbE ports 2 RJ-45 autosensing 100/1000/10 GBASE-T ports |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 15 - 95% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 15 - 90% |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 3000 m |
| Funkce virtuální sítě LAN | |
| Podpora VLAN | Ano |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 350,5 mm |
| Hloubka | 442,5 mm |
| Výška | 44 mm |
| Hmotnost | 3,9 kg |
| Funkce PIv4 a IPv6 | |
| Záznamy IPv6 FIB | 32 |
| Záznamy IPv4 FIB | 32 |
| Funkce IPv4 a IPv6 | IPv4/IPv6 access-control list (ACL) |
| Logistická data | |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |