HPE Aruba Networking Networking Instant On 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver síťový transceiver modul Optické vlákno 1000 Mbit/s
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: R9D16A
- EAN: 0190017566931
HPE Aruba Networking Networking Instant On 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, LC, SX, 500 m
Offer details
Related Products
Description
HPE Aruba Networking Networking Instant On 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver. Typ SFP vysílače: Optické vlákno, Maximální přenosová rychlost: 1000 Mbit/s, Rozhraní: SFP. Šířka: 13 mm, Hloubka: 15 mm, Výška: 56 mm. Počet kusů v balení: 1 kusů. Hmotnost (imperiální): 0,0454 kg (0.1 lbs)
Specifications
| Výkon | |
|---|---|
| Typ SFP vysílače | Optické vlákno |
| Rozhraní | SFP |
| Maximální přenosová rychlost | 1000 Mbit/s |
| Konektor pro optická vlákna | LC |
| Maximální přenosová vzdálenost | 500 m |
| Podpora MMF | Ano |
| Standard SFP transceiveru | SX |
| Počítačová síť | |
| Typ SFP vysílače | Optické vlákno |
| Rozhraní | SFP |
| Maximální přenosová rychlost | 1000 Mbit/s |
| Konektor pro optická vlákna | LC |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 13 mm |
| Hloubka | 15 mm |
| Výška | 56 mm |
| Hmotnost | 20 g |
| Obsah balení | |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Logistická data | |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Další charakteristiky | |
| Hmotnost (imperiální) | 0,0454 kg (0.1 lbs) |