HPE Aruba Networking Networking Instant On Switch 24p Gigabit CL4 PoE 4p SFP+ 370W 1930 Řízený L2/L3/L4 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájení po Ethernetu (PoE) 1U Bílá
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: JL684B
- EAN: 0190017593425 0190017593401 01 ...7593401 0190017593456 0190017593395 0190017593586 0190017593517 5715063356203 0190017593562 0190017593500 0190017593555 0190017593579more
HPE Aruba Networking Networking Instant On Switch 24p Gigabit CL4 PoE 4p SFP+ 370W 1930, Řízený, L2/L3/L4, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Podpora napájení po Ethernetu (PoE), Instalace do racku, 1U
Offer details
Related Products
Description
HPE Aruba Networking Networking Instant On Switch 24p Gigabit CL4 PoE 4p SFP+ 370W 1930. Typ přepínače: Řízený, Přepínač vrstev: L2/L3/L4. Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45: 24. Plně duplexní režim. Tabulka MAC adres: 16000 pol., Kapacita přepínání: 128 Gbit/s. Síťové standardy: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1Qaz, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE.... Podpora napájení po Ethernetu (PoE). Instalace do racku, Formát: 1U
Specifications
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Typ přepínače | Řízený |
| Přepínač vrstev | L2/L3/L4 |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | Ano |
| Výpis událostí systému | Ano |
| QoS | Ano |
| ARP inspekce | Ano |
| Cloudové řízení | Ano |
| Možnosti připojení | |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 24 |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet instalovaných modulů SFP | 0 |
| Počet instalovaných modulů SFP+ | 0 |
| Počet slotů modulu SFP+ | 4 |
| Počítačová síť | |
| Síťové standardy | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1Qaz, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Plně duplexní režim | Ano |
| Podpora VLAN | Ano |
| Protokol větvícího se stromu (STP) | Ano |
| Mezní poměr | Ano |
| Zrcadlení portů | Ano |
| Agregace spojení | Ano |
| Podpora kontroly toku | Ano |
| Auto-sensing | Ano |
| Auto MDI/MDI-X | Ano |
| Podpora 10G | Ano |
| IGMP pozorování | Ano |
| Přenos dat | |
| Tabulka MAC adres | 16000 pol. |
| Kapacita přepínání | 128 Gbit/s |
| Propustnost | 95,23 Mpps |
| Latence (10-100 Mbps) | 4,7 µs |
| Latence (1 Gbps) | 2,4 µs |
| Latence (10 Gbps) | 1,3 µs |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 1,5 MB |
| Rámy jumbo | 9216 |
| Bezpečnost | |
| SSH/SSL podpora | Ano |
| IGMP pozorování | Ano |
| Access Control List (ACL) | Ano |
| DHCP vlastnosti | DHCP client |
| Vzhled | |
| Instalace do racku | Ano |
| Stohovatelné | Ne |
| Barva | Bílá |
| Formát | 1U |
| Výkon | |
| Takt procesoru | 800 MHz |
| Typ paměti | SDRAM / Flash |
| Vnitřní paměť | 512 MB |
| Paměť flash | 256 MB |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Model procesoru | ARM Cortex-A9 |
| Stohovatelné | Ne |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 1,5 MB |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj v ceně | Ano |
| Vstupní střídavé napětí | 200 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Maximální spotřeba energie | 490 W |
| Poznámka je spotřebě energie | 490W maximum, 30W idle |
| Napájecí zdroj | AC |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ano |
| Celková zatížitelnost Power over Ethernet (PoE) | 370 W |
| Další charakteristiky | |
| Správa výkonu | Instant On Portal, Web browser, SNMP Manager |
| Paměť a procesor | ARM Cortex-A9 @ 800 MHz 512 MB SDRAM, 256 MB flash 1.5 MB packet buffer |
| Hmotnost (imperiální) | 3,73 kg (8.23 lbs) |
| Vstupně-výstupní porty | 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 Class 4 PoE ports (IEEE 802.3 Type 10 BASE-T, IEEE 802.3u Type 100 BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000 BASE-T) Duplex: 10 BASE-T/100 BASE-TX: half or full; 1000 BASE-T: full only 4 SFP+ 1/10 GbE ports |
| Rozměry (š x h x v) | 43,9 x 442,5 x 264,7 mm (1.73 x 17.4 x 10.4") |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 15 - 95% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 15 - 95% |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 3048 m |
| Funkce virtuální sítě LAN | |
| Podpora VLAN | Ano |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 43,9 mm |
| Hloubka | 442,5 mm |
| Výška | 264,7 mm |
| Hmotnost | 3,73 kg |