HPE Aruba Networking Networking Instant On Switch 24p Gigabit 4p SFP+ 1930 Řízený L2/L3/L4 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Bílá
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: JL682A
- EAN: 0190017355429 0190017355467 50 ...7355467 5054444344966 0190017355597 0190017355436 5704174645894 0190017355498 0190017355528 0190017355566 0190017355504 0190017355511 0190017355580more
HPE Aruba Networking Networking Instant On Switch 24p Gigabit 4p SFP+ 1930, Řízený, L2/L3/L4, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Plně duplexní režim, Instalace do racku, 1U
Offer details
Related Products
Description
HPE Aruba Networking Networking Instant On Switch 24p Gigabit 4p SFP+ 1930. Typ přepínače: Řízený, Přepínač vrstev: L2/L3/L4. Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45: 24. Plně duplexní režim. Tabulka MAC adres: 16000 pol., Kapacita přepínání: 128 Gbit/s. Instalace do racku, Formát: 1U
Specifications
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Typ přepínače | Řízený |
| Přepínač vrstev | L2/L3/L4 |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | Ano |
| Výpis událostí systému | Ano |
| QoS | Ano |
| Podpora pro multicast | Ano |
| ARP inspekce | Ano |
| Cloudové řízení | Ano |
| Možnosti připojení | |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 24 |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet slotů modulu SFP+ | 4 |
| Technologie kabeláže Ethernetu - měď | 1000BASE-T |
| Počítačová síť | |
| Plně duplexní režim | Ano |
| Počet VLANs | 4093 |
| Technologie kabeláže Ethernetu - měď | 1000BASE-T |
| Podpora VLAN | Ano |
| Protokol větvícího se stromu (STP) | Ano |
| Směrovací záznamy | 32 |
| Mezní poměr | Ano |
| Zrcadlení portů | Ano |
| Agregace spojení | Ano |
| Trasa IP | Ano |
| Podpora kontroly toku | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,1000,100 Mbit/s |
| Auto-sensing | Ano |
| Detekce aktivního připojení | Ano |
| Podpora 10G | Ne |
| IGMP pozorování | Ano |
| Přenos dat | |
| Tabulka MAC adres | 16000 pol. |
| Kapacita přepínání | 128 Gbit/s |
| Propustnost | 95,23 Mpps |
| Latence (10-100 Mbps) | 4,7 µs |
| Latence (1 Gbps) | 2,4 µs |
| Latence (10 Gbps) | 1,3 µs |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 1,5 MB |
| Rámy jumbo | 9216 |
| Počet VLANs | 4093 |
| Bezpečnost | |
| SSH/SSL podpora | Ano |
| Ochrana před uzavřeným obvodem | Ano |
| IGMP pozorování | Ano |
| BPDU filtrace/ochrana | Ano |
| Access Control List (ACL) | Ano |
| DHCP vlastnosti | DHCP client, DHCP snooping |
| Funkce vícesměrového vysílání | |
| Podpora pro multicast | Ano |
| Vzhled | |
| Instalace do racku | Ano |
| Stohovatelné | Ano |
| Barva | Bílá |
| Formát | 1U |
| Výkon | |
| Takt procesoru | 800 MHz |
| Typ paměti | SDRAM / Flash |
| Vnitřní paměť | 512 MB |
| Paměť flash | 256 MB |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Model procesoru | ARM Cortex-A9 |
| Bez větráku | Ano |
| Stohovatelné | Ano |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 1,5 MB |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj v ceně | Ano |
| Vstupní střídavé napětí | 200 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Maximální spotřeba energie | 22,6 W |
| Vstupní proud | 0.2 A |
| Poznámka je spotřebě energie | 22.6W maximum, 9.3W idle |
| Napájecí zdroj | AC |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ne |
| Další charakteristiky | |
| Správa výkonu | Instant On Portal, Web browser, SNMP Manager |
| Paměť a procesor | ARM Cortex-A9 @ 800 MHz 512 MB SDRAM, 256 MB flash 1.5 MB packet buffer |
| Hmotnost (imperiální) | 2,41 kg (5.32 lbs) |
| Vstupně-výstupní porty | 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10 BASE-T, IEEE 802.3u Type 100 BASETX, IEEE 802.3ab Type 1000 BASE-T) Duplex: 10 BASE-T/100 BASETX: half or full; 1000 BASE-T: full only 4 SFP+ 1/10 GbE ports |
| Rozměry (š x h x v) | 43,9 x 442,5 x 221,5 mm (1.73 x 17.4 x 8.72") |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,1000,100 Mbit/s |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 15 - 95% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 15 - 95% |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 3000 m |
| Funkce virtuální sítě LAN | |
| Počet VLANs | 4093 |
| Podpora VLAN | Ano |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 43,9 mm |
| Hloubka | 442,5 mm |
| Výška | 221,5 mm |
| Hmotnost | 2,41 kg |