HPE Aruba Networking CX 6300M 48-port Smart Rate 1/2.5/5GbE Class 6 PoE and 4-port SFP56 Switch Řízený L3 Podpora napájení po Ethernetu (PoE) 1U Šedá
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: JL659A
- EAN: 0190017339405 0190017339412
HPE Aruba Networking CX 6300M 48-port Smart Rate 1/2.5/5GbE Class 6 PoE and 4-port SFP56 Switch, Řízený, L3, Podpora napájení po Ethernetu (PoE), Instalace do racku, 1U
Offer details
Description
HPE Aruba Networking CX 6300M 48-port Smart Rate 1/2.5/5GbE Class 6 PoE and 4-port SFP56 Switch. Typ přepínače: Řízený, Přepínač vrstev: L3. Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45: 48. Tabulka MAC adres: 29490 pol., Kapacita přepínání: 880 Gbit/s. Síťové standardy: IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE.... Podpora napájení po Ethernetu (PoE). Instalace do racku, Formát: 1U
Specifications
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Typ přepínače | Řízený |
| Přepínač vrstev | L3 |
| QoS | Ano |
| Možnosti připojení | |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 48 |
| Počet instalovaných modulů SFP | 0 |
| Počet instalovaných modulů SFP+ | 0 |
| Počet slotů SFP modulu | 4 |
| Počítačová síť | |
| Síťové standardy | IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Podpora VLAN | Ano |
| Protokol větvícího se stromu (STP) | Ano |
| Mezní poměr | Ano |
| Zrcadlení portů | Ano |
| Agregace spojení | Ano |
| Podpora kontroly toku | Ano |
| Auto MDI/MDI-X | Ano |
| Podpora 10G | Ano |
| IGMP pozorování | Ano |
| Optické vlákno | |
| Přenosová vzdálenost (max) | 10 km |
| Přenos dat | |
| Tabulka MAC adres | 29490 pol. |
| Kapacita přepínání | 880 Gbit/s |
| Propustnost | 654 Mpps |
| Latence (1 Gbps) | 4,24 µs |
| Latence (10 Gbps) | 1,5 µs |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 8 MB |
| Bezpečnost | |
| SSH/SSL podpora | Ano |
| IGMP pozorování | Ano |
| Access Control List (ACL) | Ano |
| DHCP vlastnosti | DHCP server |
| Protokoly | |
| Protokol trasy | BGP, BGP4, IP, OSPF |
| Vzhled | |
| Instalace do racku | Ano |
| Stohovatelné | Ano |
| Barva | Šedá |
| Formát | 1U |
| Výkon | |
| Fyzické stohování (jednotek) | 10 |
| Takt procesoru | 1800 MHz |
| Typ paměti | DDR4-SDRAM |
| Vnitřní paměť | 8000 MB |
| Paměť flash | 32000 MB |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Model procesoru | ARM Cortex-A72 |
| Stohovatelné | Ano |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 8 MB |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| Příkon | |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Poznámka je spotřebě energie | With JL086A PSU: Idle: 133W 100% Traffic Rate: 199W With JL087A PSU: Idle: 138W 100% Traffic Rate: 193W With JL670A PSU: Idle: 140W 100% Traffic Rate: 201W |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ano |
| Celková zatížitelnost Power over Ethernet (PoE) | 2880 W |
| Další charakteristiky | |
| Odezva | 1 Gbps: 2.28 μs 10 Gbps: 1.46 μs 25 Gbps: 1.90 μs 50 Gbps: 3.49 μs |
| Správa výkonu | Management flexibility with support for HPE Aruba Networking Central, easy-to-use Web GUI, CLI, and HPE Aruba Networking Switch Multi-Edit Software |
| Paměť a procesor | CPU: Dual-core Arm Cortex-A9 @ 1.8GHz Memory: 8 GB DDR4, 32 GB eMMC Flash: 8 MB, 16 MB, or 32 MB, depending on model and configuration |
| Ventilátor | Switch has two fan tray slots and comes with two fan trays installed. Minimum two fan trays required. Fan trays are field replaceable and hot‑swappable. Each fan tray contains two fans. |
| Hmotnost (imperiální) | 6,02 kg (13.3 lbs) |
| Vstupně-výstupní porty | 48 x HPE Smart Rate 100 M [5]/1G/2.5G/5G BaseT Class 6 PoE ports supporting up to 60W per port 4 x 1G/10G/25G/50G [4] SFP ports Supports PoE standards IEEE 802.3af, 802.3at and 802.3bt (up to 60W) 1 x USB-C console port 1 x USB Type-A host port 1 x OOBM port |
| Rozměry (š x h x v) | 43,9 x 442 x 386,1 mm (1.73 x 17.4 x 15.2") |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 45 °C |
| Funkce virtuální sítě LAN | |
| Podpora VLAN | Ano |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 44 mm |
| Hloubka | 442 mm |
| Výška | 385 mm |
| Hmotnost | 6,02 kg |
| Logistická data | |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |