HPE Aruba Networking CX 6200F 24G Class4 PoE 4SFP+ 370W Switch Řízený L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájení po Ethernetu (PoE) 1U
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: JL725A
- EAN: 0190017408552 0190017408491 01 ...7408491 0190017408606 0190017408514 0190017408545 0190017408590 0190017408484 5715063182864 0190017408477 0190017408675more
HPE Aruba Networking CX 6200F 24G Class4 PoE 4SFP+ 370W Switch, Řízený, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Podpora napájení po Ethernetu (PoE), Instalace do racku, 1U
Offer details
Description
HPE Aruba Networking CX 6200F 24G Class4 PoE 4SFP+ 370W Switch. Typ přepínače: Řízený, Přepínač vrstev: L3. Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45: 24, Konzolový port: USB. Tabulka MAC adres: 32768 pol., Kapacita přepínání: 128 Gbit/s. Síťové standardy: IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE.... Podpora napájení po Ethernetu (PoE). Instalace do racku, Formát: 1U
Specifications
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Typ přepínače | Řízený |
| Přepínač vrstev | L3 |
| QoS | Ano |
| Podpora pro multicast | Ano |
| Možnosti připojení | |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 24 |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet instalovaných modulů SFP | 0 |
| Počet instalovaných modulů SFP+ | 0 |
| Konzolový port | USB |
| Počet slotů modulu SFP+ | 4 |
| Počet portů USB typu A | 1 |
| Počítačová síť | |
| Síťové standardy | IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1t, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Počet VLANs | 4094 |
| Podpora VLAN | Ano |
| Protokol větvícího se stromu (STP) | Ano |
| Agregace spojení | Ano |
| Podpora kontroly toku | Ano |
| Podpora 10G | Ano |
| IGMP pozorování | Ano |
| MLD záznamy | 1024 |
| Optické vlákno | |
| Přenosová vzdálenost (max) | 10 km |
| Přenos dat | |
| Tabulka MAC adres | 32768 pol. |
| Kapacita přepínání | 128 Gbit/s |
| Propustnost | 95,2 Mpps |
| Latence (1 Gbps) | 2,28 µs |
| Latence (10 Gbps) | 1,46 µs |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 8 MB |
| Počet VLANs | 4094 |
| Bezpečnost | |
| IGMP pozorování | Ano |
| Autentizace | Autentizace podle MAC adresy, Ověřování přes web |
| Access Control List (ACL) | Ano |
| Typ autentizace | RADIUS, TACACS+ |
| DHCP vlastnosti | DHCP relay, DHCP server |
| Funkce vícesměrového vysílání | |
| Podpora pro multicast | Ano |
| MLD záznamy | 1024 |
| Protokoly | |
| Protokoly pro management | SNMPv2c, SNMPv3 |
| Protokol trasy | OSPFv2, OSPFv3, RIP-2 |
| Vzhled | |
| Instalace do racku | Ano |
| Stohovatelné | Ano |
| Formát | 1U |
| Směr proudění vzduchu | Proudění vzduchu zepředu dozadu |
| Výkon | |
| Fyzické stohování (jednotek) | 8 |
| Takt procesoru | 1800 MHz |
| Typ paměti | DDR4-SDRAM |
| Vnitřní paměť | 8000 MB |
| Paměť flash | 16384 MB |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Model procesoru | ARM Cortex-A72 |
| Stohovatelné | Ano |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 8 MB |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj v ceně | Ano |
| Vstupní střídavé napětí | 200 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Počet napájecích článků | 1 |
| Poznámka je spotřebě energie | 65W at 230 VAC |
| Napájecí zdroj | AC |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ano |
| Celková zatížitelnost Power over Ethernet (PoE) | 370 W |
| Další charakteristiky | |
| Odezva | 1 Gbps: 2.28 μSec 10 Gbps: 1.46 μSec |
| Správa výkonu | Management flexibility with support for HPE Aruba Networking Central, easy-to-use Web GUI, CLI, and HPE Aruba Networking Switch Multi-Edit Software |
| Paměť a procesor | CPU: Quad-core Arm Cortex-A72 at 1.8 GHz Memory: 8 GB DDR4 Flash: 16 GB eMMC |
| Ventilátor | Fixed fans |
| Hmotnost (imperiální) | 4,9 kg (10.8 lbs) |
| Vstupně-výstupní porty | 24 x 10/100/1000BASE-T Class 4 PoE ports 4 x 1/10G SFP ports Supports PoE standards IEEE 802.3af, 802.3at 1 x USB-C console port 1 x USB Type-A host port 1 x OOBM 1 x Bluetooth adapter to be used with CX Mobile app |
| Rozměry (š x h x v) | 43,9 x 442 x 327,7 mm (1.73 x 17.4 x 12.9") |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 45 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 15 - 95% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 15 - 90% |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 3048 m |
| Neprovozní nadmořská výška | 0 - 4600 m |
| Funkce virtuální sítě LAN | |
| Počet VLANs | 4094 |
| Podpora VLAN | Ano |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 43,9 mm |
| Hloubka | 442 mm |
| Výška | 327 mm |
| Hmotnost | 4,9 kg |