HPE Aruba Networking CX 6300F 24-port 1GbE and 4-port SFP56 Switch Řízený L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Černá
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: JL668A
- EAN: 0888793699362 0190017340944 01 ...7340944 0190017341071 0190017341033 0190017341064 0190017340982 0190017341095 0190017340975 0190017341040 0190017341002more
HPE Aruba Networking CX 6300F 24-port 1GbE and 4-port SFP56 Switch, Řízený, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Instalace do racku
Offer details
Description
HPE Aruba Networking CX 6300F 24-port 1GbE and 4-port SFP56 Switch. Typ přepínače: Řízený, Přepínač vrstev: L3. Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45: 24, Počet portů USB 2.0: 1, Konzolový port: USB. Kapacita přepínání: 448 Gbit/s. Síťové standardy: IEEE 802.1D, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE.... Instalace do racku
Specifications
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Typ přepínače | Řízený |
| Přepínač vrstev | L3 |
| Výpis událostí systému | Ano |
| QoS | Ano |
| Podpora pro multicast | Ano |
| Konfigurace nastavení lokace (CLI) | Ano |
| Možnosti připojení | |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 24 |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet instalovaných modulů SFP | 0 |
| Počet instalovaných modulů SFP+ | 0 |
| Konzolový port | USB |
| Počet slotů SFP modulu | 4 |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počítačová síť | |
| Síťové standardy | IEEE 802.1D, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3bt |
| Podpora VLAN | Ano |
| Protokol větvícího se stromu (STP) | Ano |
| Zrcadlení portů | Ano |
| Agregace spojení | Ano |
| Trasa IP | Ano |
| Auto MDI/MDI-X | Ano |
| Podpora 10G | Ano |
| Směrování na základě pravidel | Ano |
| Záznamy vícesměrového vysílání IPv6 | 8000 |
| Záznamy vícesměrového vysílání IPv4 | 8000 |
| Záznamy protokolu IGMP | 8000 |
| Optické vlákno | |
| Přenosová vzdálenost (max) | 10 km |
| Přenos dat | |
| Kapacita přepínání | 448 Gbit/s |
| Propustnost | 334 Mpps |
| Latence (1 Gbps) | 2,28 µs |
| Latence (10 Gbps) | 1,46 µs |
| Počet front | 8 |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 8 MB |
| Počet multicastových skupin | 8000 |
| Bezpečnost | |
| SSH/SSL podpora | Ano |
| Access Control List (ACL) | Ano |
| Záznamy protokolu IGMP | 8000 |
| DHCP vlastnosti | DHCP relay, DHCP server |
| Funkce vícesměrového vysílání | |
| Počet multicastových skupin | 8000 |
| Podpora pro multicast | Ano |
| Záznamy vícesměrového vysílání IPv6 | 8000 |
| Záznamy vícesměrového vysílání IPv4 | 8000 |
| Protokoly | |
| Protokol trasy | OSPF, OSPFv3 |
| Vzhled | |
| Instalace do racku | Ano |
| Stohovatelné | Ano |
| Barva | Černá |
| Směr proudění vzduchu | Proudění vzduchu zepředu dozadu |
| Certifikace | EN 60950-1:2006; +A11:2009 +A1:2010; +A12:2011 + A2:2013 UL 60950-1 2nd Ed CAN/CSA-C22.2; No. 60950-1-07 IEC 60950-1:2005 EN 55022:2010, A; EN 55032:2012, A; EN 55024:2010; EN 61000-3-2:2014; EN 61000-3-3:2013 FCC 15 A ICES-003 A VCCI A; CISPR 22 A; CISPR 32 A; CISPR 24:2010 |
| Výkon | |
| Fyzické stohování (jednotek) | 10 |
| Takt procesoru | 1800 MHz |
| Hlučnost | 31,6 dB |
| Typ paměti | DDR4-SDRAM |
| Vnitřní paměť | 8000 MB |
| Paměť flash | 32000 MB |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Model procesoru | ARM Cortex-A72 |
| Stohovatelné | Ano |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 8 MB |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj v ceně | Ano |
| Vstupní střídavé napětí | 200 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Maximální spotřeba energie | 63 W |
| Počet napájecích článků | 1 |
| Vstupní proud | 2.5/1.4 A |
| Poznámka je spotřebě energie | Idle: 49W 100% Traffic Rate: 63W |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ne |
| Další charakteristiky | |
| Odezva | 1 Gbps: 2.28 μs 10 Gbps: 1.46 μs 25 Gbps: 1.90 μs 50 Gbps: 3.49 μs |
| Správa výkonu | Management flexibility with support for HPE Aruba Networking Central, easy-to-use Web GUI, CLI, and HPE Aruba Networking Switch Multi-Edit Software |
| Paměť a procesor | CPU: Dual-core Arm Cortex-A9 @ 1.8GHz Memory: 8 GB DDR4, 32 GB eMMC Flash: 8 MB, 16 MB, or 32 MB, depending on model and configuration |
| Ventilátor | Fixed fans |
| Hmotnost (imperiální) | 4,36 kg (9.61 lbs) |
| Vstupně-výstupní porty | 24 x 10/100/1000 BaseT ports 4 x 1G/10G/25G/50G [4] SFP ports Supports PoE standards IEEE 802.3af, 802.3at 1 x USB-C console port 1 x USB Type-A host port 1 x OOBM port |
| Rozměry (š x h x v) | 43,9 x 442 x 327,7 mm (1.73 x 17.4 x 12.9") |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 45 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 15 - 95% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 15 - 90% |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 3040 m |
| Neprovozní nadmořská výška | 0 - 4600 m |
| Funkce virtuální sítě LAN | |
| Podpora VLAN | Ano |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 44 mm |
| Hloubka | 442 mm |
| Výška | 327 mm |
| Hmotnost | 4,36 kg |
| Obsah balení | |
| Sada pro instalaci | Ano |
| Osvědčení | |
| Certifikace | EN 60950-1:2006; +A11:2009 +A1:2010; +A12:2011 + A2:2013 UL 60950-1 2nd Ed CAN/CSA-C22.2; No. 60950-1-07 IEC 60950-1:2005 EN 55022:2010, A; EN 55032:2012, A; EN 55024:2010; EN 61000-3-2:2014; EN 61000-3-3:2013 FCC 15 A ICES-003 A VCCI A; CISPR 22 A; CISPR 32 A; CISPR 24:2010 |
| Údaje o balení | |
| Sada pro instalaci | Ano |
| Logistická data | |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |