HPE Aruba Networking 3810M/2930M 4-port 100M/1G/10G SFP+ MACsec Module síťový přepínací modul
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: JL083A
- EAN: 4058154035139 0888793596692
HPE Aruba Networking 3810M/2930M 4-port 100M/1G/10G SFP+ MACsec Module, SFP+, 10 Gbit/s, Aruba 3810M, 74,2 mm, 130,8 mm, 27,7 mm
Offer details
Related Products
Description
HPE Aruba Networking 3810M/2930M 4-port 100M/1G/10G SFP+ MACsec Module. Konektor pro optická vlákna: SFP+. Rychlost přenosu dat: 10 Gbit/s. Kompatibilita: Aruba 3810M. Šířka: 74,2 mm, Hloubka: 130,8 mm, Výška: 27,7 mm. Hmotnost (imperiální): 0,172 kg (0.38 lbs)
Specifications
| Optické vlákno | |
|---|---|
| Konektor pro optická vlákna | SFP+ |
| Přenos dat | |
| Rychlost přenosu dat | 10 Gbit/s |
| Možnosti připojení | |
| Počet slotů modulu SFP+ | 4 |
| Počet SFP/SFP+ portů | 4 |
| Výkon | |
| Kompatibilita | Aruba 3810M |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 170 g |
| Rozměry (ŠxHxV) | 74,2 x 130,8 x 27,7 mm |
| Hmotnost (imperiální) | 0,172 kg (0.38 lbs) |
| Šířka | 74,2 mm |
| Hloubka | 130,8 mm |
| Výška | 27,7 mm |
| Logistická data | |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| Další charakteristiky | |
| Počet SFP/SFP+ portů | 4 |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |