Offer details
Description
HPE Aruba Networking Aruba 3810M 16SFP+ 2-slot. Typ přepínače: Řízený, Přepínač vrstev: L3. Konzolový port: RJ-45. Plně duplexní režim. Tabulka MAC adres: 64000 pol., Kapacita přepínání: 480 Gbit/s. Síťové standardy: IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ad, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE.... Instalace do racku, Formát: 1U
Specifications
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Typ přepínače | Řízený |
| Přepínač vrstev | L3 |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | Ano |
| QoS | Ano |
| Možnosti připojení | |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 0 |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Ne |
| Počet instalovaných modulů SFP | 0 |
| Počet instalovaných modulů SFP+ | 0 |
| Konzolový port | RJ-45 |
| Počet slotů modulu SFP+ | 16 |
| Technologie kabeláže Ethernetu - měď | 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Počítačová síť | |
| Síťové standardy | IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ad, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3az, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3x |
| Plně duplexní režim | Ano |
| Technologie kabeláže Ethernetu - měď | 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Podpora VLAN | Ano |
| Protokol větvícího se stromu (STP) | Ano |
| Agregace spojení | Ano |
| Trasa IP | Ano |
| Auto MDI/MDI-X | Ano |
| Podpora 10G | Ano |
| Přenos dat | |
| Tabulka MAC adres | 64000 pol. |
| Kapacita přepínání | 480 Gbit/s |
| Propustnost | 285,7 Mpps |
| Latence (1 Gbps) | 2,8 µs |
| Latence (10 Gbps) | 1,8 µs |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 13,5 MB |
| Bezpečnost | |
| Access Control List (ACL) | Ano |
| DHCP vlastnosti | DHCP server |
| Vzhled | |
| Instalace do racku | Ano |
| Stohovatelné | Ano |
| Barva | Černá |
| Formát | 1U |
| Výkon | |
| Fyzické stohování (jednotek) | 10 |
| Virtuální vrstvení (jednotky) | 10 |
| Takt procesoru | 1000 MHz |
| Typ paměti | DDR3-SDRAM |
| Vnitřní paměť | 2048 MB |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Stohovatelné | Ano |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 13,5 MB |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj v ceně | Ne |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Napájecí zdroj | AC |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ne |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 45 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 15 - 95% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 15 - 90% |
| Funkce virtuální sítě LAN | |
| Podpora VLAN | Ano |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 442,5 mm |
| Hloubka | 431,3 mm |
| Výška | 43,9 mm |
| Hmotnost | 6,02 kg |
| Logistická data | |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |