HPE Aruba Networking 3810M 4-port Stacking Module síťový přepínací modul
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: JL084A
- EAN: 4058154035146 3523210107064 08 ...0107064 0888793596883 5057454825210 8887935967088 0888793596708more
HPE Aruba Networking 3810M 4-port Stacking Module, Aruba 3810M, 148,6 mm, 85,9 mm, 26,2 mm, 148,6 x 85,9 x 26,2 mm, 260 g
Offer details
Related Products
Description
HPE Aruba Networking 3810M 4-port Stacking Module. Kompatibilita: Aruba 3810M. Šířka: 148,6 mm, Hloubka: 85,9 mm, Výška: 26,2 mm. Hmotnost (imperiální): 0,263 kg (0.58 lbs)
Specifications
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Porty pro optická vlákna | 4 |
| Výkon | |
| Kompatibilita | Aruba 3810M |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 260 g |
| Rozměry (ŠxHxV) | 148,6 x 85,9 x 26,2 mm |
| Hmotnost (imperiální) | 0,263 kg (0.58 lbs) |
| Šířka | 148,6 mm |
| Hloubka | 85,9 mm |
| Výška | 26,2 mm |
| Logistická data | |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| Další charakteristiky | |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |