HPE Aruba Networking 3810M 48G PoE+ 4SFP+ 1050W Řízený L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájení po Ethernetu (PoE) 1U Šedá
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: JL429A
- EAN: 0190017142326 0190017142500 01 ...7142500 0190017142319 1900171422894 0190017142364 0190017162966 4058154219850more
HPE Aruba Networking 3810M 48G PoE+ 4SFP+ 1050W, Řízený, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Podpora napájení po Ethernetu (PoE), Instalace do racku, 1U
Offer details
Description
HPE Aruba Networking 3810M 48G PoE+ 4SFP+ 1050W. Typ přepínače: Řízený, Přepínač vrstev: L3. Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45: 48, Konzolový port: RJ-45. Plně duplexní režim. Tabulka MAC adres: 64000 pol., Kapacita přepínání: 320 Gbit/s. Síťové standardy: IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ad, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE.... Podpora napájení po Ethernetu (PoE). Instalace do racku, Formát: 1U
Specifications
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Typ přepínače | Řízený |
| Přepínač vrstev | L3 |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | Ano |
| QoS | Ano |
| Možnosti připojení | |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 48 |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet instalovaných modulů SFP | 0 |
| Počet instalovaných modulů SFP+ | 0 |
| Konzolový port | RJ-45 |
| Počet slotů modulu SFP+ | 4 |
| Technologie kabeláže Ethernetu - měď | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Počítačová síť | |
| Síťové standardy | IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ad, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3x |
| Plně duplexní režim | Ano |
| Technologie kabeláže Ethernetu - měď | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Podpora VLAN | Ano |
| Protokol větvícího se stromu (STP) | Ano |
| Mezní poměr | Ano |
| Agregace spojení | Ano |
| Trasa IP | Ano |
| Auto-sensing | Ano |
| Auto MDI/MDI-X | Ano |
| Podpora 10G | Ano |
| Přenos dat | |
| Tabulka MAC adres | 64000 pol. |
| Kapacita přepínání | 320 Gbit/s |
| Propustnost | 190,5 Mpps |
| Latence (1 Gbps) | 2,8 µs |
| Latence (10 Gbps) | 1,8 µs |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 13,5 MB |
| Bezpečnost | |
| Access Control List (ACL) | Ano |
| DHCP vlastnosti | DHCP server |
| Vzhled | |
| Instalace do racku | Ano |
| Stohovatelné | Ano |
| Barva | Šedá |
| Formát | 1U |
| Výkon | |
| Virtuální vrstvení (jednotky) | 10 |
| Takt procesoru | 1000 MHz |
| Typ paměti | DDR3-SDRAM |
| Vnitřní paměť | 2048 MB |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Stohovatelné | Ano |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 13,5 MB |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj v ceně | Ano |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Spotřeba elektrické energie | 1050 W |
| Počet napájecích článků | 1 |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ano |
| Celková zatížitelnost Power over Ethernet (PoE) | 1440 W |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 45 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 15 - 95% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 15 - 90% |
| Funkce virtuální sítě LAN | |
| Podpora VLAN | Ano |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 442 mm |
| Hloubka | 431,3 mm |
| Výška | 43,9 mm |
| Hmotnost | 6,18 kg |
| Logistická data | |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |